Posted By Gregory

Co ludzie mówią o WP Cerber

Udowodniono, że WP Cerber Security jest jednym z najskuteczniejszych rozwiązań bezpieczeństwa dla WordPress. Sprawdź, jak nasza pięciogwiazdkowa wtyczka chroni ponad 200 000 stron internetowych na całym świecie.


English version: What people are saying about WP Cerber


To musi być zdecydowanie jedna z najlepszych wtyczek zabezpieczających dla WordPress. Prosty i łatwy w użyciu system blokowania użytkowników próbujących uzyskać dostęp do Twojej witryny. Wiele innych wtyczek zabezpieczających ma zbyt wiele opcji i wymaga zbyt dużej konfiguracji, co kończy się psuciem. Gdy tylko aktywowaliśmy tę wtyczkę, pojawiła się informacja, że działa. Podoba mi się prostota tej wtyczki i jeśli prawidłowo konfigurujesz swoje witryny, nie potrzebujesz wszystkich funkcji dostępnych we wtyczkach takich jak Wordfence, więc gorąco polecam tę wtyczkę wszystkim programistom.

Aleksa Durstona

Moja firma konfigurowała tę wtyczkę we wszystkich witrynach naszych klientów przez ostatnie 5 miesięcy i była to prawdziwa perełka w naszym zestawie narzędzi bezpieczeństwa. Dzisiaj miałem osobistą witrynę poddawaną nagłemu atakowi siłowemu, który udało mi się natychmiast zatrzymać, tworząc niestandardowy adres URL logowania za pomocą tej wtyczki.

Nichlas Brandon

Ta wtyczka jest naprawdę dobra — ma wiele funkcji, które oferują wszystkie „duże psy” bezpieczeństwa WordPress — i jest łatwiejsza w konfiguracji i obsłudze! Darmowa wersja jest znacznie lepsza niż inne bezpłatne wtyczki i znacznie łatwiejsza w konfiguracji. Zalecane ustawienia sprawiają, że zabezpieczenie Twojej witryny WordPress jest bardzo szybkie i jest o wiele lepsze, gdy przejdziesz przez ustawienia delikatnym grzebieniem, aby naprawdę wszystko wybrać. Myślę, że jest to jedna z najlepszych wtyczek zabezpieczających, jakie wypróbowałem.

Mitch T.

Prowadzimy kilka witryn e-commerce i serwisów informacyjnych na platformie WordPress, a Cerber Security chroni nas przed problemami związanymi z bezpieczeństwem. Jesteśmy niewielkim zespołem, więc nie mamy zbyt wielu zasobów, które możemy przeznaczyć na bezpieczeństwo. Musimy być naprawdę rozsądni w kwestii narzędzi, których używamy i jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że znaleźliśmy Cerber Security.

Karess M.

Przeszukałem wiele rozwiązań bezpieczeństwa dla WordPressa, niektóre duże i fantazyjne, niektóre wyglądają fantastycznie, ale nieznane i wybrałem takie, które było proste w obsłudze i okazało się, dzień po dniu, że jest moją linią obrony. WP Cerber Security dobrze wykonuje swoją pracę, tworzy raporty i chroni Twoją witrynę (dużo ciężkiej pracy) przed złośliwym oprogramowaniem i ogólnym snifferem w Internecie. (jest ich pełno).

Roberta C.

Po użyciu narzędzi widzę teraz jak często podejrzane osoby chcą logować się na moją stronę w administracji. Ostatniej nocy przeznaczono w ciągu trzech godzin ponad 20 prób. Piękne jest to, że widać nazwę użytkownika, za pomocą którego chce się zalogować. Z radością przesyłam pozdrowienia z Niemiec, tak trzymaj.

Dietera Steinmetza

WP Cerber to najlepsza, najbardziej wszechstronna wtyczka zapewniająca bezpieczeństwo i ochronę witryny, jakiej kiedykolwiek używałem. Jako wieloletni użytkownik WordPressa korzystałem z kilku innych i żaden nawet nie dorównuje skutecznością Cerberowi. Moja witryna codziennie doświadcza ataków metodą brute-force, a wszystkie one są odpierane przez tę wtyczkę.

primadela

Nie zużywa nawet dużo zasobów, jest bezpłatny, tyle przydatnych funkcji, że setki nieautoryzowanych żądań zostało już zablokowanych. Musi mieć wtyczkę w dowolnej witrynie WordPress. Gorąco polecam to każdemu webmasterowi WordPressa. Nie zawracaj sobie głowy czytaniem stawek poniżej 5>, po prostu zainstaluj i przekonaj się sam. Gwarantuję, że satysfakcja jest pewna.

NUCUTA

To najlepsza wtyczka, jakiej użyłem do łagodzenia ataków bruteforce.
Zwraca kody błędów 403 dla niepowodzeń logowania administratora, błędów logowania xmlrpc i kod 404 dla nieużywanego logowania wp. To jest dokładnie to, czego potrzeba do wykrywania i blokowania atakujących adresów IP, gdy jest używane w połączeniu z aplikacją serwerową Fail2ban i zaporą configserver.
Dla tych, którzy nie mają Fail2ban i cfs, wtyczka posiada zaporę sieciową aplikacji internetowej, która blokuje atakujące adresy IP osobno dla każdej instalacji wp.
Po zainstalowaniu tej wtyczki dwie inne wtyczki stały się zbędne…
– Wyłącz XMLRPC (użyłem tego tylko dlatego, że xmlrpc był podatny na atak bruteforce)
– WPS Ukryj login (wp-cerber również to robi)

wallyO

Po prostu nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo dobrych rzeczy o tej wtyczce, byłem mocno atakowany atakami typu brute-force i chociaż mam inne zabezpieczenia, blokowało to moją witrynę. Wsparcie było szybkie, wydajne i dokładne, po prostu niesamowita wtyczka bezpieczeństwa i autor.
To, co sprawia, że ta wtyczka jest naprawdę fajna dla takich jak ja, to możliwość kontrolowania czarnej i białej listy. Pięknie uzupełnia wtyczkę Sucuri Security. Mam także Simple Security Firewall, 3 działają idealnie.

indygoniebieski

Spełnia wszystkie moje potrzeby: niestandardowy adres URL logowania, blokowanie wp-login.php i ?author=n, zabronione nazwy użytkowników, logowanie/wylogowanie/próby/blokowanie dziennika informacyjnego, czarne i białe listy. Nie jest przytłoczony mnóstwem niejasnych pól wyboru opcji, ale pozwala dostosować wszystko, czego potrzebujesz. Ma po prostu tyle ustawień, ile to możliwe, nie więcej, nie mniej. Wszystkie funkcje są dobrze przemyślane. Wszystkie moje boty są teraz natychmiast blokowane, bez licznych prób. Ataki stały się nawet rzadsze, odkąd zainstalowałem WP Cerber, nie wiem dlaczego :). Zastąpiłem 3 inne wtyczki tą. Jest łatwy w konfiguracji i działa dobrze dla mnie.

Nadia

Za każdym razem, gdy próbujesz zbudować poważną witrynę internetową dla, powiedzmy, handlu elektronicznego, wkrótce wydajesz pieniądze, więc posiadanie tak dobrych wtyczek, które za darmo chronią Twoją witrynę, jest główną zaletą. Uwielbiam tę wtyczkę i robi dokładnie to, czego potrzebujesz. Dziękuję Gioni, bardzo doceniam.

Południowa kolejka górska

To najlepsza dostępna wtyczka do próby logowania. Ma wiele funkcji, które mają tylko wtyczki premium. Jest bardzo elastyczny i łatwy w użyciu. Praktycznie nie ma nic do skonfigurowania od razu po wyjęciu z pudełka, możesz po prostu to włączyć i gotowe… ale jeśli chcesz zagłębić się w najdrobniejsze szczegóły, istnieje wiele opcji i konfiguracji, które pozwolą ci sprawić, by działało tak samo chcesz tego. Dziękujemy za udostępnienie tego społeczności!

torralaq

GetApp, uznany serwis rekomendacyjny, umieścił WP Cerber Security w swoim raporcie „ 9 najlepszych bezpłatnych narzędzi, których potrzebuje Twój start-up ”.

Jeśli nadal się wahasz, sprawdź wszystkie recenzje użytkowników WP Cerber

[ecosc_button title="Kup Cerber Security Professional" icon="fa-shield" size="large" position="block" color="#C92E5C" rounded="false" url="https://my.wpcerber.com /ps/roczny/" blank="false"]


I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.