Posted By Gregory

Co ludzie mówią o WP Cerber

WP Cerber Security is proven to be one of the most effective security solutions for WordPress. Check out how our five-stars rated plugin protects more than 200000 websites around the world.


English version: What people are saying about WP Cerber


To musi być zdecydowanie jedna z najlepszych wtyczek bezpieczeństwa dla WordPress. Prosty i łatwy w użyciu system do blokowania użytkowników próbujących uzyskać dostęp do Twojej witryny. Wiele innych wtyczek bezpieczeństwa ma zbyt wiele opcji i wymaga zbyt dużej konfiguracji, co kończy się zepsuciem. Jak tylko aktywowaliśmy tę wtyczkę, okazało się, że działa. Uwielbiam prostotę tej wtyczki i jeśli poprawnie konfigurujesz swoje witryny, nie potrzebujesz wszystkich funkcji, które są we wtyczkach, takich jak Wordfence, więc gorąco polecam to wszystkim programistom.

Alexa Durstona

Moja firma konfigurowała tę wtyczkę we wszystkich witrynach naszych klientów przez ostatnie 5 miesięcy i była to prawdziwa perełka w naszym zestawie narzędzi bezpieczeństwa. Dzisiaj miałem osobistą witrynę, która przechodziła przez nagły atak siłowy, który udało mi się natychmiast zatrzymać, tworząc niestandardowy adres URL logowania za pomocą tej wtyczki.

Nichlasa Brandona

Ta wtyczka jest naprawdę dobra – ma wiele funkcji, które oferują wszystkie „duże psy” bezpieczeństwa WordPress – i jest łatwiejsza w konfiguracji i obsłudze! Darmowa wersja jest znacznie lepsza niż darmowe wtyczki innych facetów i znacznie łatwiejsza w konfiguracji. Zalecane ustawienia sprawiają, że zabezpieczenie witryny WordPress jest bardzo szybkie i jest o wiele lepsze, gdy przejdziesz przez ustawienia za pomocą cienkiego grzebienia, aby naprawdę wszystko wybrać. Myślę, że jest to jedna z najlepszych wtyczek bezpieczeństwa, jakie wypróbowałem.

Mitch T.

Prowadzimy kilka witryn e-commerce i witryn z wiadomościami na WordPress, a Cerber Security chroni nas przed problemami z bezpieczeństwem. Jesteśmy szczupłym zespołem, więc nie mamy zbyt wielu zasobów, które moglibyśmy przeznaczyć na bezpieczeństwo. Musimy być naprawdę rozważni w kwestii narzędzi, których używamy i jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że znaleźliśmy Cerber Security.

Kares M.

Zbadałem wiele rozwiązań bezpieczeństwa dla wordpress, niektóre duże i fantazyjne, niektóre wyglądają fantastycznie, ale nieznane i wybrałem takie, które było proste w użyciu i udowodniło dzień po dniu, że jest moją linią obrony. WP Cerber Security dobrze wykonuje swoją pracę, tworzy raporty i chroni Twoją witrynę (dużo ciężkiej pracy) przed złośliwym oprogramowaniem i ogólnym snifferem w sieci. (pełno ich).

Robert C.

Po użyciu narzędzi widzę teraz, jak często osoby nieufne chcą się zalogować na moją stronę w administracji. Ostatniej nocy był przeznaczony w ciągu trzech godzin ponad 20 prób. Piękne jest tutaj, że widać nazwę użytkownika, z którym chce się zalogować. Z radością przesyłam pozdrowienia z Niemiec, tak trzymaj.

Dietera Steinmetza

WP Cerber to najlepsza, najbardziej wszechstronna wtyczka do bezpieczeństwa i ochrony witryny, z jakiej kiedykolwiek korzystałem. Jako długoletni użytkownik WordPressa korzystałem z kilku innych i nic nawet nie zbliża się do skuteczności Cerbera. Moja witryna codziennie doświadcza ataków siłowych, które są odrzucane przez tę wtyczkę.

primadela

Nawet nie zużywa dużo zasobów, za darmo, tak wiele przydatnych funkcji, które już zablokowały setki nieautoryzowanych żądań. Musi mieć wtyczkę w dowolnej witrynie wordpress. Gorąco polecam to każdemu webmasterowi wordpress. Nie zawracaj sobie głowy czytaniem żadnej stawki poniżej 5>, po prostu zainstaluj i przekonaj się sam. Gwarantuję, że satysfakcja jest pewna.

NUCUTA

To najlepsza wtyczka, której użyłem do łagodzenia ataków bruteforce.
Zwraca kody błędów 403 dla błędów logowania administratora, błędów logowania xmlrpc i kod 404 dla nieużywanego logowania wp. To jest dokładnie to, co jest potrzebne do wykrywania i blokowania atakujących adresów IP, gdy jest używane w połączeniu z aplikacją serwera fail2ban i zaporą ogniową configserver.
Dla tych, którzy nie mają fail2ban i cfs, wtyczka ma zaporę aplikacji internetowej, która blokuje atakujące adresy IP dla każdej instalacji wp osobno.
Po zainstalowaniu tej wtyczki dwie inne wtyczki stały się zbędne…
– Wyłącz XMLRPC (użyłem tego tylko dlatego, że xmlrpc był podatny na atak bruteforce)
– WPS Ukryj login (wp-cerber również to robi)

Wally O

Po prostu nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo dobrych rzeczy o tej wtyczce, zostałem mocno uderzony atakami siłowymi i chociaż mam inne zabezpieczenia, ugrzęzło to w mojej witrynie. Wsparcie było szybkie, wydajne i dokładne, po prostu niesamowita wtyczka bezpieczeństwa i autor.
To, co sprawia, że ta wtyczka jest naprawdę fajna dla takich jak ja, to możliwość kontrolowania czarnej i białej listy. Pięknie uzupełnia wtyczkę Sucuri Security. Mam też Simple Security Firewall, 3 działają w idealnym koncercie.

indygobleu

Spełnia wszystkie moje potrzeby: niestandardowy adres URL logowania, blokowanie wp-login.php i ?author=n, zabronione nazwy użytkowników, logowanie/wylogowanie/próby/blokowanie dziennika informacyjnego, czarne i białe listy. Nie jest przytłoczony mnóstwem niejasnych pól wyboru opcji, ale pozwala dostosować wszystko, czego potrzebujesz. Ma tyle ustawień, ile się da, nie więcej i nie mniej. Wszystkie funkcje są dobrze przemyślane. Wszystkie moje boty są teraz natychmiast blokowane bez wielu prób. Ataki stały się nawet rzadsze, odkąd zainstalowałem WP Cerber, nie wiem dlaczego :). Wymieniłem 3 inne wtyczki na tę. Jest łatwo konfigurowalny i działa dobrze dla mnie.

Nadia

Za każdym razem, gdy próbujesz zbudować poważną witrynę internetową, powiedzmy, dla handlu elektronicznego, wkrótce wydajesz pieniądze, więc posiadanie tak dobrych wtyczek, aby chronić Twoją witrynę za darmo, jest dużą premią. Uwielbiam tę wtyczkę i robi dokładnie to, czego potrzebujesz. Dziękuję, Gioni, bardzo doceniam.

Southern Coaster

To najlepsza dostępna wtyczka do próby logowania. Ma wiele funkcji, które mają tylko wtyczki premium. Jest bardzo elastyczny i łatwy w użyciu. Nie ma praktycznie nic do skonfigurowania od razu po wyjęciu z pudełka, możesz po prostu włączyć i idziesz….ale jeśli chcesz zagłębić się w szczegóły, istnieje wiele opcji i konfiguracji, które pozwalają ci działać tak, jak chcesz to zrobić. Dziękujemy za udostępnienie tego społeczności!

torralaq

GetApp, uznana usługa rekomendacji, przedstawiła WP Cerber Security w swoim raporcie „ 9 najlepszych darmowych narzędzi, których potrzebuje Twój start-up ”.

Jeśli nadal się wahasz, sprawdź wszystkie recenzje użytkowników WP Cerber

"Kup

I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.