Posted By Gregory

Co ludzie mówią

Dlaczego właściciele witryn korzystają z Cerber Security? Ponieważ jest aktywnie rozwijany przez autora z ponad 15-letnim doświadczeniem we wdrażaniu rozwiązań bezpieczeństwa dla zasobów sieciowych i sieciowych. Sprawdź, jak oceniany plugin z pięcioma gwiazdkami chroni WordPress na całym świecie.


English version: What people are saying about WP Cerber


To musi być zdecydowanie jedna z najlepszych wtyczek bezpieczeństwa dla WordPress. Prosty i łatwy w użyciu system blokowania użytkowników próbujących uzyskać dostęp do Twojej witryny. Wiele innych wtyczek bezpieczeństwa ma zbyt wiele opcji i wymaga zbyt dużej konfiguracji, co kończy się niepowodzeniem. Gdy tylko aktywowaliśmy tę wtyczkę, okazało się, że działa. Uwielbiam prostotę tej wtyczki i jeśli prawidłowo konfigurujesz swoje witryny, nie potrzebujesz wszystkich funkcji wtyczek takich jak Wordfence, więc gorąco polecam to każdemu programistowi.

Alex Durston

Moja firma konfigurowała tę wtyczkę we wszystkich witrynach naszych klientów przez ostatnie 5 miesięcy i była to prawdziwa perełka w naszym zestawie narzędzi bezpieczeństwa. Dzisiaj miałem osobistą witrynę, która przeszła przez nagły atak brutalnej siły, który udało mi się natychmiast zatrzymać, tworząc niestandardowy adres URL logowania za pośrednictwem tej wtyczki.

Nichlas Brandon

Ta wtyczka jest naprawdę dobra – ma wiele funkcji, które oferują wszystkie "duże psy" z zabezpieczeń WordPress – i jest łatwiejsza w konfiguracji i obsłudze! Darmowa wersja jest znacznie lepsza niż inne darmowe wtyczki i znacznie łatwiejsza w konfiguracji. Zalecane ustawienia sprawiają, że bardzo szybko można zabezpieczyć witrynę WordPress i jest o wiele lepiej, gdy przejdziesz przez ustawienia za pomocą cienkiego grzebienia do zębów, aby naprawdę to wszystko ustawić. Myślę, że jest to jedna z najlepszych wtyczek bezpieczeństwa, jakie wypróbowałem.

Mitch T.

Prowadzimy kilka witryn handlu elektronicznego i witryn z wiadomościami na platformie WordPress, a Cerber Security zapobiega problemom z bezpieczeństwem. Jesteśmy szczupłym zespołem, więc nie mamy zbyt wielu zasobów, które możemy przeznaczyć na ochronę. Musimy bardzo rozsądnie podchodzić do narzędzi, których używamy i jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że znaleźliśmy Cerber Security.

Karess M.

Zbadałem wiele rozwiązań bezpieczeństwa dla WordPress, niektóre duże i fantazyjne, niektóre wyglądają fantastycznie, ale nieznane, i wybrałem taki, który był prosty w użyciu i każdego dnia sprawdzał się jako moja linia obrony. WP Cerber Security dobrze wykonuje swoją pracę, tworzy raporty i chroni Twoją witrynę (dużo ciężkiej pracy) przed złośliwym oprogramowaniem i ogólnym snifferem w sieci. (ich pełno).

Robert C.

Po użyciu narzędzi widzę teraz, jak często podejrzane osoby chcą logować się na moją stronę w administracji. Ostatniej nocy było przeznaczone w ciągu trzech godzin ponad 20 prób. Piękne jest tutaj, że widzi się nazwę użytkownika, z którym chce się zalogować. Chętnie pozdrawiam z Niemiec, tak trzymaj.

Dieter Steinmetz

WP Cerber to NAJLEPSZA, najbardziej wszechstronna wtyczka do bezpieczeństwa i ochrony witryny, z jakiej kiedykolwiek korzystałem. Jako wieloletni użytkownik WordPressa korzystałem z kilku innych i nic nie dorównuje Cerberowi pod względem skuteczności. Moja witryna codziennie doświadcza ataków siłowych, które są odbijane przez tę wtyczkę.

primadela

Nie zużywa nawet wielu zasobów, bezpłatnie, tak wiele przydatnych funkcji, już zablokowało setki nieautoryzowanych żądań. Musi mieć wtyczkę w dowolnej witrynie WordPress. Gorąco polecam to każdemu webmasterowi wordpress. Nie przejmuj się czytaniem ocen poniżej 5> po prostu zainstaluj i zobacz to sam. Gwarantuję, że satysfakcja jest pewna.

NUCUTA

To najlepsza wtyczka, z której korzystałem, aby złagodzić ataki bruteforce.
Zwraca kody błędów 403 dla błędów logowania administratora, niepowodzeń logowania xmlrpc i kodu 404 dla nieużywanego logowania wp. To jest dokładnie to, co jest potrzebne do wykrywania i blokowania atakujących adresów IP w połączeniu z aplikacją serwerową fail2ban i firewallem serwera konfiguracji.
Dla tych, którzy nie korzystają z fail2ban i cfs, wtyczka ma zaporę sieciową do blokowania atakujących adresów IP dla każdej instalacji wp oddzielnie.
Po zainstalowaniu tej wtyczki dwie inne wtyczki stały się zbędne …
– Wyłącz XMLRPC (użyłem tego tylko dlatego, że xmlrpc był podatny na atak bruteforce)
– WPS Ukryj login (robi to również wp-cerber)

wallyO

Po prostu nie mogę powiedzieć wystarczająco dobrych rzeczy o tej wtyczce, byłem mocno uderzany atakami brutalnej siły i podczas gdy mam inne zabezpieczenia na miejscu, ugrzęzły w mojej witrynie. Wsparcie było szybkie, wydajne i dokładne, po prostu świetna wtyczka bezpieczeństwa i autor.
To, co sprawia, że ta wtyczka jest naprawdę fajna dla takich jak ja, to możliwość kontrolowania Twojej czarno-białej listy. Pięknie uzupełnia wtyczkę Sucuri Security. Mam też Simple Security Firewall, 3 działają idealnie.

indigobleu

Spełnia wszystkie moje potrzeby: niestandardowy adres URL logowania, blokowanie wp-login.php i? Author = n, zabronione nazwy użytkowników, logowanie / wylogowanie / próby / blokowanie dziennika informacyjnego, czarne i białe listy. Nie jest przytłoczony wieloma niejasnymi polami wyboru opcji, ale pozwala dostosować wszystko, czego potrzebujesz. Ma po prostu tyle ustawień, ile się da, nie więcej, nie mniej. Wszystkie funkcje są dobrze przemyślane. Wszystkie moje boty są teraz natychmiast blokowane, bez wielu prób. Ataki stały się nawet rzadsze, odkąd zainstalowałem WP Cerber, nie wiem dlaczego :). Wymieniłem 3 inne wtyczki na tę. Jest łatwo konfigurowalny i działa dobrze dla mnie.

Nadia

Ilekroć próbujesz zbudować poważną witrynę internetową, powiedzmy, e-commerce, wkrótce wydajesz pieniądze, więc posiadanie tak dobrych wtyczek, jak to, aby chronić swoją witrynę za darmo, jest głównym bonusem. Uwielbiam tę wtyczkę i robi dokładnie to, czego potrzebujesz. Dziękuję, Gioni, bardzo doceniam.

SouthernCoaster

To najlepsza dostępna wtyczka do logowania się. Ma wiele funkcji, które mają tylko wtyczki premium. Jest bardzo elastyczny i łatwy w użyciu. Nie ma praktycznie nic do skonfigurowania po wyjęciu z pudełka, możesz to po prostu włączyć i gotowe … ale jeśli chcesz zagłębić się w szczegóły, istnieje wiele opcji i konfiguracji, które pozwolą Ci działać tak, jak chcesz to. Dziękujemy za udostępnienie tego społeczności!

torralaq

"Kup "Zobacz "Zobacz

I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.