Szybka pomoc

W niektórych przypadkach możesz uzyskać pomoc z WP Cerber Security w mgnieniu oka


English version: Quick Help


Co jest nie tak? Kliknij najbardziej odpowiednią sekcję poniżej.

 1. Niektóre funkcje bezpieczeństwa nie działają zgodnie z opisem
 2. Otrzymuję stronę błędu 404 zamiast strony logowania
 3. Nie pamiętam niestandardowego adresu URL logowania (zamiast tego otrzymuję błąd 404)
 4. Nie mogę się zalogować / nie mam dostępu do mojej witryny
 5. WP Cerber nie działa zgodnie z przeznaczeniem

Niektóre funkcje bezpieczeństwa nie działają zgodnie z opisem

Kiedy testujesz funkcje bezpieczeństwa WP Cerber , musisz je przetestować z innego komputera lub w oknie incognito w przeglądarce. Musisz także upewnić się, że adres IP (lub podsieć) komputera używanego do testów nie znajduje się na białej liście dostępu IP . Sprawdź to na stronie administratora list dostępu .

Uwaga: Kiedy aktywujesz wtyczkę, dodaje ona Twój adres IP do białej listy dostępu IP.

Otrzymuję stronę błędu 404 zamiast strony logowania

Jeśli jesteś przyzwyczajony do używania strony wp-admin do logowania się do swojej witryny, a teraz pojawia się błąd „404 Nie znaleziono strony”, spróbuj użyć domyślnej strony logowania WordPress, która jest wp-login.php . Na przykład dla wpcerber.com domyślna strona logowania to: https://wpcerber.com/wp-login.php

Jeśli skonfigurowałeś swój niestandardowy adres URL logowania i po pewnym czasie go zapomniałeś, przede wszystkim sprawdź skrzynkę e-mail administratora witryny, aby otrzymać wiadomość e-mail z powiadomieniem. W tym e-mailu znajdziesz swój niestandardowy adres URL logowania. Jeśli nie możesz znaleźć tego e-maila, musisz ponownie zainstalować wtyczkę ręcznie, wykonując poniższe czynności.

 1. Usuń folder wtyczek wp-cerber ręcznie za pomocą FTP lub dowolnego menedżera plików (w panelu sterowania hostingu) dostarczonego przez dostawcę usług hostingowych.
 2. Zaloguj się do pulpitu nawigacyjnego WordPress jak zwykle, używając domyślnego adresu URL /wp-login.php lub w inny sposób, do którego jesteś przyzwyczajony.
 3. Zainstaluj i ponownie aktywuj wtyczkę WP Cerber.
 4. Przejdź do strony głównych ustawień wtyczki.
 5. Sprawdź pole Ustawienia niestandardowego adresu URL logowania . Wyświetla Twój niestandardowy adres URL logowania, którego musisz użyć.

Nie pamiętam niestandardowego adresu URL logowania

Jeśli skonfigurowałeś swój niestandardowy adres URL logowania i po pewnym czasie go zapomniałeś, przede wszystkim sprawdź skrzynkę e-mail administratora witryny, aby otrzymać wiadomość e-mail z powiadomieniem. W tym e-mailu znajdziesz swój niestandardowy adres URL logowania.

Ewentualnie spróbuj użyć domyślnej strony logowania WordPress, która jest wp-login.php . Na przykład dla wpcerber.com domyślna strona logowania to: https://wpcerber.com/wp-login.php

Jeśli powyższe kroki nie pomogą, musisz ponownie zainstalować wtyczkę ręcznie, wykonując poniższe czynności.

 1. Usuń folder wtyczek /wp-cerber/ ręcznie za pomocą FTP lub dowolnego menedżera plików (w panelu sterowania hostingu) dostarczonego przez dostawcę usług hostingowych.
 2. Zaloguj się do pulpitu nawigacyjnego WordPress jak zwykle, używając domyślnego adresu URL /wp-login.php lub w inny sposób, do którego jesteś przyzwyczajony.
 3. Zainstaluj i ponownie aktywuj wtyczkę WP Cerber.
 4. Przejdź do strony głównych ustawień wtyczki.
 5. Sprawdź pole Niestandardowy adres URL logowania . Wyświetla Twój niestandardowy adres URL logowania, którego musisz użyć.

Nie mogę się zalogować / nie mam dostępu do mojej witryny

Jeśli skonfigurowałeś niestandardowy adres URL logowania i po pewnym czasie go zapomniałeś, przede wszystkim sprawdź skrzynkę e-mail administratora witryny, aby otrzymać wiadomość e-mail z powiadomieniem. W tym e-mailu znajdziesz swój niestandardowy adres URL logowania. Ewentualnie spróbuj użyć domyślnej strony logowania WordPress, która jest wp-login.php . Na przykład dla wpcerber.com domyślna strona logowania to: https://wpcerber.com/wp-login.php

Jak zalogować się do pulpitu nawigacyjnego WordPress, jeśli nic nie pomaga

Istnieje specjalna wersja wtyczki o nazwie WP Cerber Reset . Ta wersja wykonuje tylko jedno zadanie. Resetuje wszystkie ustawienia wtyczki WP Cerber Security do ich wartości początkowych (z wyłączeniem list dostępu), a następnie dezaktywuje się (i odpowiednio WP Cerber Security).

Aby uzyskać dostęp do pulpitu nawigacyjnego, musisz skopiować folder WP Cerber Reset do folderu wtyczek swojej witryny. Wykonaj poniższe kroki.

 1. Pobierz archiwum wp-cerber-reset.zip na swój komputer, korzystając z tego łącza: https://wpcerber.com/downloads/wp-cerber-reset.zip
 2. Rozpakuj folder wp-cerber z archiwum.
 3. Prześlij rozpakowany folder wp-cerber do folderu wtyczek swojego WordPressa za pomocą FTP (lub dowolnego menedżera plików w panelu sterowania hostingu). Jeśli pojawi się pytanie dotyczące zastępowania plików lub folderu, kliknij Tak .
 4. Zaloguj się do swojej witryny jak zwykle, korzystając z domyślnej strony logowania WordPress /wp-login.php . Teraz WP Cerber jest całkowicie wyłączony.
 5. Zainstaluj ponownie wtyczkę WP Cerber. Musisz to zrobić, ponieważ WP Cerber Reset nie może działać jako normalna wtyczka.

WP Cerber nie działa zgodnie z przeznaczeniem

Zanim wyślesz jakąkolwiek prośbę do pomocy technicznej, wykonaj następujące czynności:

 1. Załaduj domyślne ustawienia WP Cerber na stronie Zarządzaj ustawieniami , która znajduje się w menu administratora Narzędzia . Te ustawienia są bezpieczne z założenia.
 2. Ponownie sprawdź funkcjonalność wtyczki.
 3. Jeśli wtyczka nie działa zgodnie z przeznaczeniem, sprawdź inne wtyczki zabezpieczające i ustawienia serwera (np. zaporę ogniową lub dodatkowe moduły PHP). Najwyraźniej WP Cerber Security nie działa zgodnie z przeznaczeniem z powodu problemu z niekompatybilnością .
 4. Jeśli wtyczka działa dobrze, zastosuj własne pożądane ustawienia. Jedno ustawienie na raz.
 5. Sprawdź ponownie funkcjonalność wtyczki.
 6. Jeśli coś pójdzie nie tak, spróbuj dowiedzieć się, co jeszcze w Twojej witrynie lub serwerze może prowadzić do problemu z niekompatybilnością , który jest związany ze zmianami w domyślnych ustawieniach wtyczek. Zobacz krok 3.
 7. Jeśli uważasz, że nic innego nie może być przyczyną tego dziwnego zachowania, postępuj zgodnie z instrukcjami na tej stronie .
"Przeczytaj "Poproś

I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.