Posted By Gregory

Cerber o Laboratorium


English version: About Cerber Laboratory


Cerber Laboratory to zespół kryminalistyczny w firmie Cerber Tech założonej przez twórców wtyczki WP Cerber Security. Zespół bada i analizuje wzorce ataków hakerów i botnetów, złośliwego oprogramowania, luk w głównych wtyczkach oraz sposobów ich wykorzystania na stronach internetowych opartych na WordPress.

W Cerber Lab wierzymy, że skuteczna ochrona i kuloodporna ochrona są możliwe tylko dzięki współpracy. Zespoły hakerów na ciemnej stronie sieci są dobrze zorganizowane i wykorzystują zautomatyzowane zasoby, my też!

Z tego powodu opracowaliśmy i utrzymujemy opartą na chmurze bazę danych złośliwych adresów IP i złośliwego oprogramowania. Dlatego WP Cerber Security skutecznie łagodzi ataki hakerów i próbuje włamać się do WordPress, uniemożliwiając przeprowadzenie udanych ataków.

Cerber Tech ma zestaw publicznie dostępnych serwerów internetowych (węzłów), które są dystrybuowane na całym świecie w różnych strefach internetowych. Serwery te zbierają w czasie rzeczywistym próby włamania się do witryn opartych na WordPress z dziesiątków tysięcy złośliwych adresów IP, botnetów, zainfekowanych stron internetowych, zhakowanych urządzeń na całym świecie. Pomaga to zespołowi opracować nowe algorytmy do ochrony stron internetowych przed nowymi zagrożeniami, które pojawiają się każdego dnia.

# Lokalizacja adres IP Obsługiwane protokoły Status operacyjny
1 Frankfurt, Niemcy 108.61.190.127 HTTP / HTTPS Aktywny
2 Nowy Jork, USA 204.48.16.53 HTTP / HTTPS Aktywny
3 Los Angeles, USA 45.76.68.27 HTTP / HTTPS Aktywny
4 Londyn, Anglia 178.62.68.142 HTTP / HTTPS Aktywny
5 Singapur 45.76.162,74 HTTP / HTTPS Aktywny
6 Sydney w Australii 45.77.233.161 HTTP / HTTPS Aktywny
7 Toronto Kanada 159.203.18.45 HTTP / HTTPS Aktywny

Sprawdź wydajność działania: https://stats.uptimerobot.com/D9Z5QF0JN

Dane prywatne pozostają prywatne

W Cerber Tech bardzo poważnie traktujemy Twoją prywatność i reputację. Serwery nie gromadzą żadnych danych osobowych, poufnych ani danych dotyczących korzystania z witryny w jakiejkolwiek formie. Serwery zbierają i przechowują złośliwe adresy IP i ich złośliwą aktywność (jak pokazano na stronie administratora Lockouts).

"Jak
Z jakiegoś powodu chcesz zrezygnować. Nie ma problemu, możesz to zrobić, odznaczając pojedyncze pole wyboru w ustawieniach wtyczki. Przejdź do strony administracyjnej WP Cerber -> zakładka Main Settings i usuń zaznaczenie pola wyboru Cerber Lab. [/ Ecko_toggle]

Cerber Lab zostało założone w grudniu 2016 r. I rozpoczęło działalność w styczniu 2017 r.

Czy chcesz otrzymywać wiadomości od zespołu? Zapisz się do newslettera Cerbera .

Mam pytanie?

Skontaktuj się z zespołem


I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.