Posted By Gregory

O Laboratorium Cerbera


English version: About Cerber Laboratory


Cerber Laboratory to zespół kryminalistyczny w firmie Cerber Tech założony przez twórców wtyczki WP Cerber Security. Zespół bada i analizuje wzorce ataków hakerskich, złośliwego oprogramowania, luk w zabezpieczeniach głównych wtyczek oraz sposobów ich wykorzystania na stronach internetowych opartych na WordPressie.

W Cerber Lab wierzymy, że skuteczna obrona i kuloodporna ochrona są możliwe tylko przy wspólnym wysiłku. Zespoły hakerów po ciemnej stronie sieci są dobrze zorganizowane i korzystają ze zautomatyzowanej inwentaryzacji, podobnie jak my!

Z tego powodu opracowaliśmy i utrzymujemy opartą na chmurze bazę danych złośliwych adresów IP i złośliwego oprogramowania. Dlatego WP Cerber Security skutecznie łagodzi ataki hakerów na WordPress.

Nasza chmura cyberbezpieczeństwa obejmuje grupę serwerów rozmieszczonych na całym świecie w różnych strefach internetowych jako nadmiarową siatkę. Serwery te monitorują ataki na witryny oparte na WordPress z dziesiątek tysięcy złośliwych adresów IP, botnetów, zainfekowanych stron internetowych i zhakowanych urządzeń na całym świecie. Pomaga to zespołowi Cerber Tech w opracowaniu nowych algorytmów bezpieczeństwa cybernetycznego, skutecznie chroniących strony internetowe klientów przed nowymi zagrożeniami cyberbezpieczeństwa.

# Lokalizacja adres IP Obsługiwane protokoły Status operacyjny
1 Frankfurt, Niemcy 108.61.190.127 HTTP/HTTPS Aktywny
2 Nowy Jork, USA 204.48.16.53 HTTP/HTTPS Aktywny
3 Los Angeles, USA 45.76.68.27 HTTP/HTTPS Aktywny
4 Londyn, Anglia 178.62.68.142 HTTP/HTTPS Aktywny
5 Singapur 45.76.162.74 HTTP/HTTPS Aktywny
6 Sydney w Australii 45.77.233.161 HTTP/HTTPS Aktywny
7 Toronto Kanada 159.203.18.45 HTTP/HTTPS Aktywny

Sprawdź wydajność czasu pracy: https://stats.uptimerobot.com/D9Z5QF0JN

Prywatne dane pozostają prywatne

W Cerber Tech bardzo poważnie traktujemy Twoją prywatność i naszą reputację. Nasze oprogramowanie nie gromadzi w żadnej formie żadnych danych osobowych, wrażliwych ani dotyczących korzystania z witryny. Nasza baza danych w chmurze przetwarza i przechowuje złośliwe adresy IP oraz ich szkodliwą aktywność przez krótki czas.

Jeśli masz inne wątpliwości, poświęć trochę czasu na zapoznanie się z naszą Polityką prywatności .


I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.