Posted By Gregory

O Laboratorium Cerbera


English version: About Cerber Laboratory


Laboratorium Cerber to wyspecjalizowany zespół kryminalistyczny w firmie Cerber Tech . Laboratorium zostało założone przez twórców wtyczki WP Cerber Security. Zespół ten bada i analizuje wzorce ataków hakerów, złośliwego oprogramowania i luki w popularnych wtyczkach, mając na celu zrozumienie, w jaki sposób te zagrożenia atakują witryny oparte na WordPressie.

W Cerber Lab jesteśmy przekonani, że kluczem do solidnej obrony i niezrównanej ochrony są wspólne wysiłki. Warto zauważyć, że grupy hakerów, czające się w ukrytych zakątkach sieci, są nie tylko dobrze zorganizowane, ale także korzystają z wyrafinowanych, zautomatyzowanych narzędzi. Łączymy ich wyrafinowanie z naszymi własnymi zaawansowanymi technikami.

Dostrzegając to wyzwanie, opracowaliśmy opartą na chmurze bazę danych zawierającą złośliwe adresy IP i znane sygnatury złośliwego oprogramowania. To właśnie ta baza danych umożliwia profesjonalnej wersji WP Cerber tak skuteczne przeciwdziałanie atakom hakerów na WordPress. Wdrożyliśmy globalną sieć serwerów, strategicznie rozmieszczonych w różnych strefach internetowych, pracujących harmonijnie jako system nadmiarowy.

Nasze serwery w chmurze monitorują w czasie rzeczywistym ataki na witryny oparte na WordPressie, wykrywając złośliwe działania z milionów szkodliwych adresów IP, botnetów, zainfekowanych serwerów i inteligentnych urządzeń na całym świecie. Wnioski z tego nadzoru pozwalają nam na bieżąco aktualizować algorytmy WP Cerber, zapewniając ochronę stron internetowych naszych klientów przed pojawiającymi się zagrożeniami cybernetycznymi.

# Lokalizacja adres IP Obsługiwane protokoły Status operacyjny
1 Frankfurt, Niemcy 108.61.190.127 HTTP/HTTPS Aktywny
2 Nowy Jork, USA 204.48.16.53 HTTP/HTTPS Aktywny
3 Los Angeles, Stany Zjednoczone 45.76.68.27 HTTP/HTTPS Aktywny
4 Londyn, Anglia 178.62.68.142 HTTP/HTTPS Aktywny
5 Singapur 45.76.162.74 HTTP/HTTPS Aktywny
6 Sydney w Australii 45.77.233.161 HTTP/HTTPS Aktywny
7 Toronto Kanada 159.203.18.45 HTTP/HTTPS Aktywny

Sprawdź wydajność: https://stats.uptimerobot.com/D9Z5QF0JN

Prywatne dane pozostają prywatne

W Cerber Tech bardzo poważnie podchodzimy do Twojej prywatności i naszej reputacji. Nasze oprogramowanie nie gromadzi w żadnej formie żadnych danych osobowych, wrażliwych ani danych dotyczących użytkowania witryny. Nasza baza danych w chmurze przetwarza i przechowuje przez krótki czas złośliwe adresy IP i ich szkodliwą aktywność.

Jeśli masz inne wątpliwości, poświęć trochę czasu na zapoznanie się z naszą Polityką prywatności .


I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.