Kodeks Postępowania


English version: Code Of Conduct


Uważamy, że stworzenie dobrego i niezawodnego oprogramowania to za mało. Nasze zaangażowanie w przestrzeganie najwyższych standardów etycznych pomaga nam tworzyć doskonałe produkty zabezpieczające i dostarczać naszym klientom możliwie najlepsze usługi.

W przeciwieństwie do wielkich korporacji, których jedynym celem istnienia jest generowanie zysków dla swoich inwestorów za wszelką cenę, nasze podejście polega na zachowaniu równowagi między zarabianiem pieniędzy a przestrzeganiem naszych standardów etycznych.

To za czym stoimy

Nie okłamuj klientów. Nie bądź zły. Robić co należy.

Chcemy usłyszeć od ciebie

Jeśli masz pytanie lub uważasz, że ktoś z naszego zespołu może nie wywiązywać się z tych zobowiązań, nie milcz i skontaktuj się z nami .


I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.