Posted By Gregory

Uzyskaj zniżkę w zamian za szczerą recenzję


English version: Get a discount in exchange of your honest review


Chcemy usłyszeć od was, chłopaki! Dążymy do doskonałości i chcemy dostarczać najbardziej niezawodną i kompleksową ochronę dla Twoich stron internetowych. Dlatego słuchamy Was, naszych klientów.

Jaka jest wysokość rabatu?

Do pierwszej płatności zostanie naliczony 50% rabat.

Jak uzyskać zniżkę

1. Musisz napisać rzetelną recenzję, pamiętaj o następujących zasadach:

  • Twoja recenzja musi być bezstronna i oparta na Twoim doświadczeniu. Nie potrzebujemy i nie kupujemy fałszywych lub spamujących recenzji.
  • Twoja recenzja musi zawierać co najmniej 100 słów. Doceniamy wszelkie opinie, ale jeśli chodzi o tak wyrafinowane bestie jak Cerber, nie ma wartości w jednym zdaniu recenzji.
  • Jeśli dasz nam mniej niż 4 gwiazdki, wyjaśnij, co poszło nie tak. Nie ma idealnych rozwiązań, ale uważamy, że WP Cerber jest jednym z najlepszych rozwiązań bezpieczeństwa dla WordPress.

2. Opublikuj swoją recenzję na następującej stronie internetowej:

https://www.g2.com/products/cerber-security-antispam-malware-
skanowanie/


3. Po opublikowaniu recenzji wypełnij poniższy formularz

Upewnimy się, że recenzja jest OK i wyślemy Ci kupon rabatowy. Twój kupon będzie ważny przez tydzień.

Oops! We could not locate your form.


I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.