Posted By Gregory

Uzyskaj zniżkę w zamian za szczerą recenzję


English version: Get a discount in exchange of your honest review


Chcemy usłyszeć od was, chłopaki! Dążymy do doskonałości i chcemy zapewnić najbardziej niezawodną i kompleksową ochronę Twoich stron internetowych. Dlatego słuchamy Was, naszych klientów.

Jaka jest wysokość rabatu?

Przy pierwszej płatności zostanie zastosowany rabat 50%.

Jak uzyskać zniżkę

1. Musisz napisać uczciwą recenzję, pamiętaj o następujących zasadach:

  • Twoja opinia musi być bezstronna i oparta na Twoim doświadczeniu. Nie potrzebujemy i nie kupujemy fałszywych lub spamowych recenzji.
  • Twoja recenzja musi zawierać co najmniej 100 słów. Jesteśmy wdzięczni za każdą opinię, ale jeśli chodzi o tak wyrafinowane bestie jak WP Cerber, jednozdaniowa recenzja nie ma żadnej wartości.
  • Jeśli dasz nam mniej niż 4 gwiazdki, wyjaśnij, co poszło nie tak. Nie ma rozwiązań idealnych, ale wierzymy, że WP Cerber jest jednym z najlepszych rozwiązań bezpieczeństwa dla WordPressa.

2. Opublikuj swoją recenzję na następującej stronie internetowej:

https://www.trustradius.com/products/wp-cerber-security/reviews/


3. Po opublikowaniu recenzji prosimy o wypełnienie poniższego formularza

Sprawdzimy, czy recenzja jest w porządku i wyślemy Ci kupon rabatowy. Twój kupon będzie ważny przez tydzień.

Oops! We could not locate your form.


I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.