Posted By Gregory

Uzyskać zniżkę w zamian za rzetelny przegląd


English version: Get a discount in exchange of your honest review


Chcemy usłyszeć od was, chłopaki! Dążymy do doskonałości i chcemy zapewnić najbardziej niezawodną i wszechstronną ochronę Twoich stron internetowych. Dlatego słuchamy was, naszych klientów.

Jaki jest rabat?

Zniżka 50% zostanie naliczona przy pierwszej płatności.

Jak uzyskać zniżkę?

Po prostu napisz uczciwą recenzję i pamiętaj o następujących zasadach:

  1. Twoja opinia musi być bezstronna i oparta na twoim doświadczeniu. Nie potrzebujemy i nie kupujemy fałszywych lub spamowych recenzji.
  2. Twoja opinia powinna zawierać co najmniej 100 słów. Doceniamy wszelkie opinie, ale jeśli chodzi o takie wyrafinowane bestie jak Cerber, nie ma żadnej wartości w recenzji z jednym zdaniem.
  3. Jeśli dasz nam mniej niż 4 gwiazdki, wyjaśnij, co poszło nie tak. Nie ma idealnych rozwiązań, ale wierzymy, że WP Cerber jest jednym z najlepszych rozwiązań bezpieczeństwa dla WordPress.

Opublikuj swoją recenzję na dowolnej z następujących stron internetowych:

https://www.trustpilot.com/review/wpcerber.com
https://www.g2crowd.com/products/cerber-security-antispam-malware-scan/

Po opublikowaniu recenzji wypełnij poniższy formularz.

Upewnimy się, że opinia jest poprawna i wyślemy kupon na zniżkę. Będzie ważny przez tydzień.

Oops! We could not locate your form.


I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.