Security Blog
Posted By Gregory

Cerber Security Professional

Wersja profesjonalna dodaje funkcje, które zainteresują każdego właściciela witryny, który poważnie myśli o bezpieczeństwie i profesjonalnym wsparciu. Jest oparty na bezpłatnej, pięciogwiazdkowej wersji WP Cerber Security.


English version: Cerber Security Professional


Aktualizacja do Cerber Security Pro nie tylko odblokowuje poniższe funkcje, ale stawia Cię na ścieżce aktualizacji bezkonkurencyjnych funkcji bezpieczeństwa, którymi z radością podzielimy się w najbliższej przyszłości. Obecnie nasi klienci otrzymują następujące zaawansowane funkcje i możliwości:

  • Ochrona oparta na chmurze z globalną czarną listą utrzymywaną przez Cerber Lab. Nasze serwery w chmurze monitorują złośliwą aktywność na całym świecie w czasie rzeczywistym i blokują ją, zanim zdążą wyrządzić szkodę Twojej witrynie lub wstrzyknąć zawartość spamu i linki w komentarzach i formularzach.
  • Stałe wsparcie 7 dni w tygodniu, które jest zapewniane przez ekspertów ds. bezpieczeństwa z Cerber Tech w wyspecjalizowanej bezpiecznej strefie członkowskiej.
  • Bogate reguły dostępu GEO. Ustaw własne zasady dotyczące tego, w jakim kraju można przesyłać formularze, publikować komentarze, logować się lub rejestrować. Korzystanie z REST API lub XML-RPC.
  • Połączenie lokalnej ochrony przed botami i opartej na chmurze ochrony antyspamowej nie pozostawia żadnych szans spamerom.
  • Rozszerzone informacje o krajach odwiedzających i użytkowników są dostępne w panelu WordPress.
"Uzyskaj

I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.

View Comments
There are currently no comments.