Security Blog
Posted By Gregory

Cerber Security Professional

Wersja profesjonalna dodaje funkcje, które będą interesujące dla każdego właściciela strony, który poważnie myśli o bezpieczeństwie i profesjonalnym wsparciu. Jest zbudowany na darmowej, pięciogwiazdkowej wersji WP Cerber Security.


English version: Cerber Security Professional


Aktualizacja do Cerber Security Pro nie tylko odblokowuje poniższe funkcje, ale stawia Cię na ścieżce aktualizacji dla niezrównanych funkcji bezpieczeństwa, które z radością udostępnimy w najbliższej przyszłości. Obecnie nasi klienci otrzymują te potężne funkcje i możliwości:

  • Ochrona w chmurze dzięki Global Black List prowadzonej przez Cerber Lab. Nasze serwery w chmurze monitorują złośliwą aktywność na całym świecie w czasie rzeczywistym i blokują je, zanim będą mogły zaszkodzić Twojej stronie lub wstrzyknąć zawartość spamu i linki w komentarzach i formularzach.
  • Trwające wsparcie 7 dni w tygodniu, które zapewnia ekspert ds. Bezpieczeństwa z Cerber Tech na wyspecjalizowanym bezpiecznym obszarze członkowskim.
  • Bogate zasady dostępu do GEO. Ustaw własne zasady, w jakim kraju można przesyłać formularze, dodawać komentarze, logować się lub rejestrować. Korzystanie z REST API lub XML-RPC.
  • Połączenie lokalnej ochrony antyspamowej i ochrony antyspamowej w chmurze nie pozostawia szans spamerom.
  • Rozszerzone informacje o krajach odwiedzających i użytkowników są dostępne w całym panelu WordPress.
"Uzyskaj

I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.

View Comments
There are currently no comments.