Posted By Gregory

wersja rozwojowa

Cerber Security stale się rozwija i zyskuje nowe funkcje. Jeśli chcesz uzyskać najnowsze funkcje i ulepszenia, pobierz i zainstaluj wersję rozwojową


English version: Development version


Użyj tego linku, aby pobrać wersję rozwojową wtyczki:

https://my.wpcerber.com/downloads/wp-cerber.zip

Jaka jest wersja rozwojowa?

Chociaż jest to wersja rozwojowa, jest stabilna i bezpieczna w użyciu. Wtyczka stale się rozwija. Co tydzień dodajemy nową funkcję lub naprawiamy niektóre błędy. Niektóre z tych aktualizacji zostaną dołączone do następnej wersji wtyczki, niektóre z nich będą dostępne po pewnym czasie. Jeśli chcesz przetestować i ocenić je teraz, pobierz i użyj najnowszej wersji rozwojowej, korzystając z powyższego linku. Pełna dokumentacja będzie dostępna później, gdy wersja produkcyjna zostanie wydana.

Co nowego w najnowszej wersji rozwojowej?

Sprawdź historię tutaj: https://wpcerber.com/security/development/

Czekamy na Twoją opinię na temat tej wersji za pośrednictwem poczty e-mail, formularza pomocy technicznej lub w inny sposób, w jaki skontaktowałeś się z nami.

Jak zainstalować wersję rozwojową

  1. Pobierz archiwum ZIP wtyczki na swój komputer
  2. Zaloguj się do panelu administracyjnego WordPress
  3. Kliknij podmenu Dodaj nowe w menu administracyjnym Wtyczki .
  4. Kliknij przycisk Wyślij wtyczkę znajdujący się obok tytułu strony
  5. Wybierz pobrany plik archiwum wp-cerber.zip
  6. Kliknij przycisk Zainstaluj teraz .
  7. Kliknij przycisk Aktywuj wtyczkę .

Uwaga: Przed zainstalowaniem wersji rozwojowej musisz usunąć poprzednią wersję wtyczki, jeśli ją masz. Aby to zrobić, przejdź do strony administracyjnej Wtyczki, dezaktywuj wtyczkę, klikając Dezaktywuj, a następnie kliknij Usuń .


I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.