Releases
Releases

WP Cerber Security 9.5


English version: WP Cerber Security 9.5


Jeśli chodzi o bezpieczeństwo WordPressa, nie ma nic ważniejszego niż posiadanie dostawcy zabezpieczeń, który stale aktualizuje swoje rozwiązania. Nadal rozwijamy nowe funkcje, ulepszamy algorytmy WP Cerber i naprawiamy błędy. Pobierz kolejną wersję profesjonalnie opracowanej wtyczki zabezpieczającej.

Włącz automatyczne aktualizacje lub zainstaluj WP Cerber, jeśli nie masz go na swojej stronie.

Otrzymuj informacje, gdy Twoje wtyczki będą aktualizowane

Otrzymuj informacje o aktualizacjach wtyczek, otrzymując szczegółowe powiadomienie e-mail za każdym razem, gdy dostępna jest nowa wersja wtyczki. Aby aktywować powiadomienia, przejdź do ustawień powiadomień WP Cerber i włącz je. Ten typ powiadomień nie wymaga połączenia z żadnymi serwerami w chmurze. Wszystkie dane są przetwarzane lokalnie na Twojej stronie internetowej, bez związku ze skanowaniem integralności. Musisz to włączyć w ustawieniach.

Powiadomienia zawierają informacje o zainstalowanych i nowych wersjach wtyczek, kompatybilności z zainstalowanym WordPressem oraz minimalnych wymaganych wersjach PHP i WordPress. WP Cerber ostrzeże Cię, jeśli wtyczka jest niezgodna z WordPress lub PHP. Domyślnie powiadomienia będą wysyłane na adres e-mail administratora strony skonfigurowany w ogólnych ustawieniach WordPress.

Profesjonalna wersja WP Cerber oferuje dodatkowe funkcje i umożliwia konfigurację zaawansowanych parametrów oraz korzystanie z SMTP. Możesz określić oddzielne adresy e-mail dla powiadomień o aktualizacjach wtyczek. Jeśli uważasz zainstalowane wersje i adresy URL za dane wrażliwe, możesz usunąć je z wiadomości e-mail, wybierając krótki format powiadomień. Możesz skonfigurować sprawdzanie aktualizacji z żądanym interwałem.

Powiadomienia o aktualizacjach wtyczek WordPress od WP Cerber

Aktualizowanie wtyczek jest ważne dla bezpieczeństwa Twojego WordPressa. Korzystaj z tych powiadomień wraz z automatycznym skanerem złośliwego oprogramowania WP Cerber i narzędziem do sprawdzania integralności . Aby Twój WP Cerber był zawsze aktualny, włącz automatyczne aktualizacje dla WP Cerber .

Przyznaj dostęp do danych użytkowników poprzez REST API dla wybranych ról użytkowników

Dodatkowa opcja nadawania dostępu do danych użytkowników poprzez WordPress REST API dla wybranych ról użytkowników. Domyślnie WP Cerber blokuje dostęp do danych użytkowników, aby zapobiec wyliczaniu użytkowników. Jeśli chcesz, aby użytkownicy z określoną rolą mieli dostęp do danych użytkowników, dodaj tę rolę do listy. Pamiętaj, że wszyscy administratorzy witryn i superadministratorzy instalacji WordPress na wielu serwerach mają dostęp do danych wszystkich użytkowników.

Dodatkowa opcja wysyłania alertów aktywności

Alerty aktywności WP Cerber mogą być wysyłane na adres e-mail, który masz na swoim koncie WordPress. Nie musisz się martwić o zmianę adresu e-mail. Jeśli zaktualizowałeś adres e-mail, będziesz otrzymywać powiadomienia o nowym adresie.

Alerty e-mail i powiadomienia mobilne dla wtyczki WordPress

Inne ulepszenia

  • WP Cerber trwale przechowuje dane ostatniego logowania użytkowników (adres IP, czas, kraj użytkownika) dla wszystkich użytkowników. Dane są usuwane, gdy dane osobowe użytkownika zostaną usunięte przez administratora serwisu. Zobacz więcej: https://wpcerber.com/delete-personal-data/
  • Aby zapobiec niepewnej konfiguracji wtyczek, WP Cerber sprawdza wymagane nagłówki HTTP przed włączeniem trybu za serwerem proxy w ustawieniach WP Cerber. Domyślnie WP Cerber nie wyodrębnia adresów IP z nagłówków HTTP. Możesz łatwo upewnić się, że WP Cerber poprawnie wykrywa adresy IP, korzystając z tej instrukcji: https://wpcerber.com/wordpress-ip-address-detection/

Drobne zmiany

  • Udoskonalono wykrywanie adresów IP klientów zdalnych, jeśli witryna znajduje się za serwerem proxy.
  • Poprawiono treść powiadomień o nowych wersjach i e-maili.
  • Wiodące „Cześć!” został usunięty z wiadomości e-mail z powiadomieniami o nowej wersji.

Naprawione błędy

  • Specjalnie sformatowane żądanie może ominąć wyłączone przekierowanie z lokalizacji /wp-admin/ na niestandardową stronę logowania.
  • Skaner integralności oznacza plik jako „Brak pliku”, jeśli folder zawierający plik znajduje się na liście „Katalogi do wykluczenia”. Błąd dotyczy prawidłowych plików WordPress, plików wtyczek i motywów z poprawnymi sumami kontrolnymi.
  • Po kliknięciu „Zastosuj” i zapisaniu „Opcji ekranu” na stronie Cerber.Hub wyświetlana jest pusta strona. Ten problem jest spowodowany błędem (skrótem?) w funkcji przekierowania WordPress, która opiera się na opcjonalnym nagłówku strony odsyłającej wysyłanym przez przeglądarkę użytkownika. Jeśli przeglądarka usunie parametry żądania z nagłówka strony odsyłającej lub w ogóle nie wyśle nagłówka, nie nastąpi prawidłowe przekierowanie i zostanie wyświetlona pusta strona.

I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.

View Comments
There are currently no comments.