Security Blog
Security Blog

Alternatywa dla wtyczki ograniczającej próby logowania?

WP Cerber Security to najlepsza możliwa i bezpłatna alternatywa, która działa od razu po wyjęciu z pudełka


English version: Alternative to Limit Login Attempts plugin?


Wygląda na to, że wtyczka WP Cerber Security robi to samo, co wtyczka Limit Login Attempts . Tak i nie. WP Cerber robi znacznie więcej i ma większą elastyczność, większą kontrolę, więcej możliwości. WP Cerber Security to najlepsza możliwa alternatywa i bezpośredni zamiennik dla prób logowania z limitem. Ma wiele wyjątkowych funkcji bezpieczeństwa i działa od razu po wyjęciu z pudełka.

Od jakiegoś czasu używam wtyczki Limit prób logowania do mojego WordPressa. Przez lata była to obowiązkowa wtyczka WordPress dla wszystkich moich witryn. Główną wadą tej wtyczki jest to, że nie była aktualizowana od ponad 4 lat. Występują problemy ze zgodnością, które staną się problemem w przyszłości, jeśli wtyczka nie będzie aktywnie obsługiwana.

Lepsza wtyczka z limitem prób logowania

Wtyczka bezpieczeństwa WP Cerber do ochrony WordPressa

WP Cerber to profesjonalna wtyczka bezpieczeństwa. Chroni WordPressa przed atakami typu brute-force ograniczając liczbę prób logowania poprzez formularz logowania, żądania XML-RPC/REST API czy wykorzystując pliki cookies auth.

Daje możliwość ograniczenia dostępu za pomocą Czarnej Listy Dostępu IP i Białej Listy Dostępu IP . Po prostu wyrzuć wszystkie boty i hakerów.

Zawsze ulepszamy algorytmy bezpieczeństwa

WP Cerber to stale ulepszane rozwiązanie, które z każdym wydaniem zyskuje nowe funkcje bezpieczeństwa. Autor ze swoim światowej klasy doświadczeniem inżynieryjnym stale ulepsza każdą część algorytmów bezpieczeństwa wtyczki, dzięki czemu wtyczka staje się inteligentniejsza i bardziej niezawodna z każdą nową wersją.

Wtyczka działa od razu po wyjęciu z pudełka

Wystarczy go zainstalować i aktywować. Wtyczka natychmiast rozpoczyna łagodzenie ataków typu brute-force. Możesz łatwo zainstalować WP Cerber w panelu WordPress (Wtyczki -> Dodaj nowe) lub z repozytorium wtyczek WordPress: https://wordpress.org/plugins/wp-cerber/

W jaki sposób WP Cerber chroni strony internetowe?

Alternatywa ograniczania prób logowania Domyślnie WordPress umożliwia nieograniczoną liczbę prób logowania poprzez formularz logowania, XML-RPC lub wysyłając specjalne pliki cookie. Pozwala to na stosunkowo łatwe łamanie haseł za pomocą ataku brute-force. WP Cerber blokuje intruzom według adresu IP lub podsieci podejmowanie dalszych prób po osiągnięciu określonego limitu ponownych prób, uniemożliwiając ataki brute-force lub rozproszone ataki brute-force z botnetów.

Przeczytaj więcej: Migracja z limitu prób logowania do WP Cerber Security .


I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.

View Comments
There are currently no comments.