Security Blog

Migracja z limitu prób logowania

Chroń swojego WordPressa za pomocą najbardziej niezawodnej, bezpiecznej i wydajnej wtyczki


English version: Migrating from Limit Login Attempts


Jeśli masz zainstalowaną wtyczkę Limit Login Attempts na swoim WordPressie, a teraz jesteś gotowy na przejście na bardziej niezawodne, bezpieczne i wydajne rozwiązanie, możesz to zrobić w dwóch prostych krokach.

  1. Zainstaluj WP Cerber Security z pulpitu nawigacyjnego WordPress.
  2. Aktywuj zabezpieczenia WP Cerber.
  3. Dezaktywuj wtyczkę Ogranicz próby logowania.
  4. Zrobione!

To łatwe, prawda? To dlatego, że WP Cerber Security działa od razu po wyjęciu z pudełka i importuje wszystkie ustawienia wprowadzone za pomocą funkcji Limit Login Attempts. Dowiedz się więcej, dlaczego WP Cerber Security jest lepszą alternatywą dla limitowania prób logowania .

WP Cerber to w 100% darmowa wtyczka bezpieczeństwa WordPress o otwartym kodzie źródłowym. Jest dostępny do pobrania z repozytorium wtyczek wordpress.org. Wtyczka działa od razu po wyjęciu z pudełka i zacznie chronić WordPressa natychmiast po aktywacji. Instalacja wtyczki w szczegółach .


I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.

View Comments
There are currently no comments.