Security Blog

Migracja z limitem prób logowania

Chroń swój WordPress za pomocą najbardziej niezawodnej, bezpiecznej i wydajnej wtyczki


English version: Migrating from Limit Login Attempts


Jeśli masz Limit Login Attempts, wtyczka jest instalowana na Twoim WordPressie i teraz jesteś gotowy, aby przejść do bardziej niezawodnego, bezpiecznego i wydajnego rozwiązania, możesz to zrobić w dwóch prostych krokach.

  1. Zainstaluj WP Cerber Security z pulpitu WordPress.
  2. Aktywuj WP Cerber Security.
  3. Dezaktywuj wtyczkę Limit Login Attempts.
  4. Gotowe!

To proste, prawda? To dlatego, że WP Cerber Security działa po wyjęciu z pudełka i importuje wszystkie ustawienia dokonane za pomocą prób logowania ograniczonego. Dowiedz się więcej, dlaczego WP Cerber Security jest lepszą alternatywą dla prób ograniczania logowania .

WP Cerber jest w 100% darmową i otwartą wtyczką bezpieczeństwa WordPress. Jest on dostępny do pobrania z repozytorium wtyczek wordpress.org. Wtyczka działa po wyjęciu z pudełka i rozpocznie ochronę WordPressa natychmiast po aktywacji. Instalacja wtyczki w szczegółach .


I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.

View Comments
There are currently no comments.