Releases
Releases
Posted By Gregory

WP Cerber Security 8.6.5


English version: WP Cerber Security 8.6.5


Nieustannie rozwijamy i ulepszamy jedno z najbardziej zaawansowanych i niezawodnych rozwiązań bezpieczeństwa dla WordPress. Teraz jest lepiej niż było. Oto nowości w WP Cerber Security 8.6.5.

Nowe funkcje

 • Nowość: Analiza systemu plików. Znajduje się na stronie administratora integralności witryny na nowej karcie Analytics . Jest generowany na podstawie wyników ostatniego pełnego skanowania w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, więc musisz uruchomić pełne skanowanie ręcznie lub zlecić automatyczne uruchomienie zgodnie z harmonogramem , jeśli używasz profesjonalnej wersji WP Cerber.
 • Nowość: rejestrowanie usunięć użytkowników. Wyświetlana nazwa użytkownika i role są tymczasowo przechowywane do czasu usunięcia wszystkich wpisów dziennika związanych z użytkownikiem. I tak, jest to zgodne z RODO, ponieważ usunięte dane użytkownika są usuwane, gdy administrator witryny korzysta z narzędzia WordPress Erase Personal Data lub gdy usuwane są odpowiednie wpisy dziennika Cerbera.
 • Nowość: Szybszy eksport z nowym formatem daty dla eksportu dziennika CSV. Teraz możesz włączyć używanie zwykłego formatu daty ISO 8601, którym jest Ymd H:i:s . Umożliwia to pobieranie większych plików eksportu CSV. Nowe ustawienie znajduje się na stronie Ustawienia główne.
 • Nowość: Możliwość wyłączenia dodawania adresu IP administratora serwisu do Białej Listy Dostępu IP po aktywacji WP Cerber. Nowe ustawienie znajduje się na stronie Ustawienia główne.

Ulepszenia

 • Nowe liczniki na kartach Kwarantanna i Lista ignorowanych na stronie administracyjnej sprawdzania integralności i skanera złośliwego oprogramowania .
 • Począwszy od tej wersji, zobaczysz więcej etykiet w dziennikach Cerbera: Biała lista adresów IP, Biała lista adresów URL, Biała lista zapytań, Biała lista przestrzeni nazw.
 • Ulepszono obsługę rejestracji użytkowników z zabronionymi wiadomościami e-mail.
 • Ulepszono obsługę tworzenia nowych użytkowników przez WooCommerce i wtyczki członkowskie.
 • Udoskonalono obsługę bezpiecznych plików cookie Cerbera na stronach internetowych z włączonym szyfrowaniem SSL.
 • Poprawiono wydajność sprawdzania integralności i skanera złośliwego oprogramowania na ogromnych stronach internetowych z dużą liczbą plików.
 • Daty na stronach administratora wtyczek są teraz wyświetlane w bardziej elegancki sposób.
 • Nie ma mowy! Stary, brzydki styl strony diagnostycznej został poprawiony.

Naprawiono błąd

 • Załadowanie domyślnych ustawień wtyczki nie daje żadnego efektu. Teraz zostało to naprawione i przeniesione z paska bocznego administratora na stronę administracyjną Narzędzia.
 • Jeśli w polu Ustawienie formatu daty zostanie określona wartość niestandardowa, wskazówka pola pokazuje nieprawidłową wartość domyślną.

Wiadomość dla właścicieli witryn

Zachęcamy do aktualizowania oprogramowania. Jest to niezwykle ważne, ponieważ w dzisiejszych czasach nowe luki w zabezpieczeniach są wykrywane i znane hakerom z niespotykaną szybkością. Obecnie profesjonalna, chmurowa wersja WP Cerber wykrywa i łagodzi miliony ataków dziennie i widzimy, że wiele z nich próbuje wykorzystać luki znalezione w przestarzałych wersjach WordPressa, wtyczkach i motywach ( dowód ). Ataki te są przeprowadzane przy użyciu wyspecjalizowanych i zautomatyzowanych narzędzi cyberprzestępczych. Nie stań się ofiarą, jak już stały się dziesiątki tysięcy nieświadomych właścicieli witryn.


I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.

View Comments
There are currently no comments.