Releases
Releases
Posted By Gregory

WP Cerber Security 8.6.5


English version: WP Cerber Security 8.6.5


Kontynuujemy opracowywanie i ulepszanie jednego z najbardziej zaawansowanych rozwiązań bezpieczeństwa dla WordPress. Teraz jest lepiej niż było. Oto nowości w WP Cerber Security 8.6.5.

Nowe funkcje

 • Nowość: analityka systemu plików. Znajduje się na stronie administratora integralności witryny na nowej karcie Analytics . Jest generowany na podstawie wyników ostatniego pełnego skanowania w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, więc musisz uruchomić pełne skanowanie ręcznie lub automatycznie uruchamiać je zgodnie z harmonogramem, jeśli używasz profesjonalnej wersji WP Cerber.
 • Nowość: rejestrowanie usunięć użytkowników. Wyświetlana nazwa użytkownika i role są tymczasowo przechowywane, dopóki wszystkie wpisy dziennika dotyczące użytkownika nie zostaną usunięte. I tak, jest zgodny z RODO, ponieważ usunięte dane użytkownika są usuwane, gdy administrator witryny korzysta z narzędzia Usuń dane osobowe WordPress lub gdy usuwane są wpisy dziennika Cerbera.
 • Nowość: Szybszy eksport z nowym formatem daty dla eksportu dziennika CSV. Teraz możesz włączyć używanie zwykłego formatu daty ISO 8601, którym jest Ymd H: i: s . Umożliwia to pobieranie większych plików eksportu CSV. Nowe ustawienie znajduje się na stronie Główne ustawienia.
 • Nowość: Możliwość wyłączenia dodawania adresu IP administratora strony do Białej listy dostępu IP po aktywacji WP Cerber. Nowe ustawienie znajduje się na stronie Główne ustawienia.

Ulepszenia

 • Nowe liczniki na kartach Kwarantanna i Lista ignorowanych na stronie administratora modułu sprawdzania integralności i skanera złośliwego oprogramowania .
 • Począwszy od tej wersji, zobaczysz więcej etykiet w dziennikach Cerbera: biała lista adresów IP, biała lista adresów URL, biała lista zapytań, biała przestrzeń nazw.
 • Ulepszono obsługę rejestracji użytkowników za pomocą zabronionych wiadomości e-mail.
 • Ulepszono obsługę tworzenia nowych użytkowników przez WooCommerce i wtyczek członkowskich.
 • Ulepszono obsługę bezpiecznych plików cookie Cerber na stronach internetowych z włączonym szyfrowaniem SSL.
 • Poprawiono działanie narzędzia do sprawdzania integralności i skanera złośliwego oprogramowania na dużych stronach internetowych z dużą liczbą plików.
 • Daty na stronach administracyjnych wtyczek są teraz wyświetlane w bardziej elegancki sposób.
 • Nie ma mowy! Poprawiony został stary, brzydki styl strony diagnostycznej.

Usterka naprawiona

 • Ładowanie domyślnych ustawień wtyczki nie ma wpływu. Teraz zostało to naprawione i przeniesione z paska bocznego administratora na stronę administracyjną Narzędzia.
 • Jeśli w polu ustawienia formatu daty podano wartość niestandardową, podpowiedź pola pokazuje niepoprawną wartość domyślną.

Wiadomość dla właścicieli stron internetowych

Zachęcamy do aktualizowania oprogramowania. Jest to niezwykle ważne, ponieważ obecnie odkryte są nowe luki w zabezpieczeniach, które stają się znane hakerom z niespotykaną szybkością. Obecnie profesjonalna wersja WP Cerber w chmurze wykrywa i łagodzi miliony ataków dziennie i widzimy, że wiele z nich próbuje wykorzystać luki w przestarzałych wersjach WordPress, wtyczek i motywów ( dowód ). Ataki te są przeprowadzane przy użyciu specjalistycznych i zautomatyzowanych narzędzi cyberprzestępczych. Nie stań się ofiarą, jak dziesiątki tysięcy nieświadomych właścicieli witryn.


I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.

View Comments
There are currently no comments.