Releases
Releases
Posted By Gregory

WP Cerber Security 8.6.5


English version: WP Cerber Security 8.6.5


Kontynuujemy rozwój i udoskonalanie jednego z najbardziej zaawansowanych i niezawodnych rozwiązań bezpieczeństwa dla WordPress. Teraz jest lepiej niż było. Oto nowości w WP Cerber Security 8.6.5.

Nowe funkcje

 • Nowość: analiza systemu plików. Znajduje się na stronie administracyjnej integralności witryny , w nowej karcie Analytics . Jest on generowany na podstawie wyników ostatniego pełnego skanowania w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, dlatego należy uruchomić pełne skanowanie ręcznie lub uruchomić je automatycznie zgodnie z harmonogramem, jeśli korzystasz z profesjonalnej wersji WP Cerber.
 • Nowość: Rejestrowanie usunięć użytkowników. Nazwa wyświetlana i role użytkownika są tymczasowo przechowywane do czasu usunięcia wszystkich wpisów dziennika związanych z użytkownikiem. I tak, jest to zgodne z RODO, ponieważ usunięte dane użytkownika są usuwane, gdy administrator witryny korzysta z narzędzia WordPress Erase Personal Data lub gdy usuwane są odpowiednie wpisy dziennika Cerbera.
 • Nowość: Szybszy eksport dzięki nowemu formatowi daty dla eksportu dziennika CSV. Teraz możesz włączyć użycie zwykłego formatu daty ISO 8601, czyli Ymd H:i:s . Umożliwia to pobranie większych plików eksportu CSV. Nowe ustawienie znajduje się na stronie Ustawienia główne.
 • Nowość: Możliwość wyłączenia dodawania adresu IP administratora serwisu do Białej Listy Dostępu IP po aktywacji WP Cerber. Nowe ustawienie znajduje się na stronie Ustawienia główne.

Ulepszenia

 • Nowe liczniki na kartach Kwarantanna i Lista ignorowanych na stronie administracyjnej modułu sprawdzania integralności i skanera złośliwego oprogramowania .
 • Począwszy od tej wersji, w dziennikach Cerbera zobaczysz więcej etykiet: adres IP na białej liście, adres URL na białej liście, biała lista zapytań, biała lista przestrzeni nazw.
 • Ulepszono obsługę rejestracji użytkowników z zabronionymi e-mailami.
 • Poprawiono obsługę tworzenia nowych użytkowników przez WooCommerce i wtyczki członkowskie.
 • Poprawiono obsługę bezpiecznych plików cookie Cerbera na stronach internetowych z włączonym szyfrowaniem SSL.
 • Poprawiono wydajność modułu sprawdzania integralności i skanera złośliwego oprogramowania na dużych stronach internetowych z dużą liczbą plików.
 • Daty na stronach administratora wtyczek są teraz wyświetlane w bardziej elegancki sposób.
 • Nie ma mowy! Poprawiono stary, brzydki styl strony Diagnostycznej.

Naprawiono błąd

 • Załadowanie domyślnych ustawień wtyczki nie daje żadnego efektu. Teraz zostało to naprawione i przeniesione z paska bocznego administratora na stronę administracyjną narzędzi.
 • Jeśli w polu Ustawienia formatu daty określono wartość niestandardową, wskazówka dotycząca pola będzie wyświetlać nieprawidłową wartość domyślną.

Wiadomość do właścicieli stron internetowych

Zachęcamy do dbania o aktualność oprogramowania. Jest to niezwykle ważne, ponieważ obecnie nowe luki są odkrywane i stają się znane hakerom z niespotykaną dotąd szybkością. Obecnie profesjonalna, chmurowa wersja WP Cerber wykrywa i łagodzi miliony ataków dziennie i widzimy, że cała masa z nich próbuje wykorzystać luki znalezione w nieaktualnych wersjach WordPressa, wtyczkach i motywach ( dowód ). Ataki te przeprowadzane są przy użyciu wyspecjalizowanych i zautomatyzowanych narzędzi cyberprzestępczych. Nie stań się ofiarą, jaką stały się już dziesiątki tysięcy nieświadomych właścicieli witryn internetowych.


I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.

View Comments
There are currently no comments.