Posted By Gregory

Bezpieczeństwo WP Cerber

Profesjonalna platforma bezpieczeństwa dla WordPress, której zaufało ponad 200 000 klientów. Chroni strony internetowe przed cyberatakami, botami, złymi aktorami, spamem i złośliwym oprogramowaniem dzięki zaawansowanej zaporze i antyspamowi.


English version: WP Cerber Security


Zapewnij ochronę swojej witryny za pomocą ogromnego pakietu zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa

Zobacz pełną listę funkcji bezpieczeństwa

Narzędzie do wykrywania i usuwania złośliwego oprogramowania

Skaner złośliwego oprogramowania i narzędzie do sprawdzania integralności to zaawansowane narzędzie bezpieczeństwa, które dokładnie skanuje każdy plik i folder w Twojej witrynie w poszukiwaniu śladów złośliwego oprogramowania, trojanów i wirusów, zmienionych i nowych podejrzanych plików. Skaner weryfikuje integralność WordPressa, wtyczek i motywów oraz zapobiega zainfekowaniu ich nieprzewidzianym złośliwym oprogramowaniem. Zaplanuj automatyczne skanowanie na godziny i codziennie, korzystając z alertów i raportów e-mail.

Co Cerber Security Scanner skanuje i wykrywa

Stale ulepszane rozwiązanie bezpieczeństwa

WP Cerber Security to stale ulepszana wtyczka bezpieczeństwa WordPress, która co tydzień zyskuje nowe funkcje i ulepszenia. Autor ze swoim światowej klasy doświadczeniem inżynieryjnym stale ulepsza każdą część algorytmów bezpieczeństwa wtyczki, czyniąc wtyczkę inteligentniejszą i bardziej niezawodną z każdą nową wersją. Zapisz się do newslettera Cerbera, aby uzyskać wcześniejszy dostęp do najnowszych technologii.

W jaki sposób WP Cerber Security chroni strony internetowe?

Domyślnie WordPress zezwala na nieograniczoną liczbę prób logowania poprzez formularz logowania, XML-RPC lub wysyłanie specjalnych plików cookie. Pozwala to na stosunkowo łatwe łamanie haseł za pomocą ataku typu brute-force .

Wtyczka blokuje intruzom podejmowanie dalszych prób przez adres IP lub podsieć po osiągnięciu określonego limitu ponownych prób, uniemożliwiając ataki siłowe lub rozproszone ataki siłowe z botnetów.

Za pomocą wtyczki możesz utworzyć czarną listę dostępu IP i białą listę dostępu IP , aby ograniczyć logowanie z określonego adresu IP, podsieci lub zakresu adresów IP.

Co więcej, możesz stworzyć własną stronę logowania i zapomnieć o zautomatyzowanych atakach, które wymagają ciągłej uwagi i pochłaniają znaczne zasoby serwera. Jeśli atakujący spróbuje uzyskać dostęp do wp-login.php, otrzyma odpowiedź o błędzie 404 i opcjonalnie zostanie zablokowany na skonfigurowany okres czasu.

WP Cerber Security śledzi czas, adresy IP i nazwy użytkowników dla udanych i nieudanych prób logowania, logowań, wylogowań, zmian haseł, zablokowanych adresów IP i działań podejmowanych przez siebie.

Możesz ukryć pulpit nawigacyjny WordPress (/wp-admin/), gdy użytkownik nie jest zalogowany. Jeśli użytkownik nie jest zalogowany i próbuje uzyskać dostęp do pulpitu nawigacyjnego, żądając /wp-admin/, wtyczka zwraca błąd 404 strona.

Potężny atak siłowy na botnet, taki jak CVE-2018-6389 ? To już nie problem. Wtyczka automatycznie aktywuje tryb Cytadeli po kilku nieudanych próbach logowania i zapobiega dalszym próbom włamania się Twojej witryny przy użyciu dowolnej nazwy użytkownika.

Co oznacza „Cerber”?

Cerber pochodzi od imienia Cerberus . W mitologii greckiej i rzymskiej Cerber to wielogłowy pies z wężowym ogonem, wężową grzywą i pazurami lwa. Nikt nie może ominąć tego wściekłego psa. Teraz możesz zlecić WP Cerber również pilnowanie wejścia do Twojej witryny.

Zobacz recenzje ludzi z całego świata Pobierz wtyczkę z WordPress.org
Masz pomysł na nową, fajną funkcję, którą chciałbyś zobaczyć w WP Cerber? Zachęcamy do przesłania swojego pomysłu tutaj: Prośba o nową funkcję

I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.