Posted By Gregory

WP Cerber Bezpieczeństwo i spamem

Profesjonalna wtyczka do ochrony WordPress i antyspamowa zaufana przez ponad 100 000 klientów. Chroni strony internetowe przed atakami hakerów i brutalnymi atakami. Ogranicza dostęp dzięki czarnej liście dostępu IP i białej liście dostępu IP. Wykonuje automatyczne skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania i wirusów. Śledzi aktywność użytkowników i intruzów za pomocą potężnych wiadomości e-mail i powiadomień mobilnych.


English version: WP Cerber Security


Ogromny zestaw pięciu ocenionych cech, które pokochasz

Zobacz pełną listę funkcji zabezpieczeń

Narzędzie do wykrywania i usuwania złośliwego oprogramowania

Skaner złośliwego oprogramowania i sprawdzanie integralności to zaawansowane narzędzie zabezpieczające, które dokładnie skanuje każdy plik i folder na stronie internetowej pod kątem śladów złośliwego oprogramowania, trojanów i wirusów, zmienionych i nowych podejrzanych plików. Skaner weryfikuje integralność WordPressa, wtyczek i motywów oraz zapobiega ich zainfekowaniu nieprzewidzianym złośliwym oprogramowaniem. Ustaw harmonogram automatycznego skanowania co godzinę i codziennie, wysyłając powiadomienia i raporty e-mail.

Co skaner Cerber Security skanuje i wykrywa

Stale ulepszane rozwiązanie bezpieczeństwa

WP Cerber Security to stale ulepszana wtyczka zabezpieczeń WordPress, która co tydzień zyskuje nowe funkcje i ulepszenia. Autor ze swoim światowej klasy doświadczeniem inżynieryjnym nieustannie powtarza każdą część algorytmów bezpieczeństwa wtyczek, dzięki czemu wtyczka jest inteligentniejsza i bardziej niezawodna przy każdej nowej wersji. Zapisz się do newslettera Cerbera, aby uzyskać szybki dostęp do najnowszych technologii.

Jak WP Cerber Security chroni strony internetowe?

Domyślnie WordPress umożliwia nieograniczone próby logowania za pośrednictwem formularza logowania, XML-RPC lub wysyłając specjalne pliki cookie. Pozwala to na łamanie haseł ze względną łatwością dzięki atakowi brute-force .

Wtyczka blokuje intruzom przez IP lub podsieć podejmowanie dalszych prób po osiągnięciu określonego limitu prób, uniemożliwiając ataki siłowe lub rozproszone ataki brutalne z botnetów.

Za pomocą wtyczki można utworzyć listę dostępu Czarnego IP i Białą listę dostępu IP, aby ograniczyć logowania z określonego adresu IP, podsieci lub zakresu IP.

Ponadto możesz utworzyć swoją stronę logowania i zapomnieć o automatycznych atakach, które wymagają ciągłej uwagi i zużywają znaczne zasoby serwera. Jeśli atakujący próbuje uzyskać dostęp do wp-login.php, otrzymuje odpowiedź o błędzie 404 i opcjonalnie jest zablokowany na skonfigurowany okres czasu.

WP Cerber Security śledzi czas, adresy IP i nazwy użytkowników w przypadku udanych i nieudanych prób logowania, logowań, wylogowań, zmian haseł, zablokowanych adresów IP i działań podjętych przez siebie.

Możesz ukryć pulpit nawigacyjny WordPress (/ wp-admin /), gdy użytkownik nie jest zalogowany. Jeśli użytkownik nie jest zalogowany i próbuje uzyskać dostęp do panelu kontrolnego, żądając / wp-admin /, wtyczka zwraca błąd 404 strona.

Ogromny atak brute force botnetu, taki jak CVE-2018-6389 ? To już nie problem. Wtyczka automatycznie aktywuje tryb Citadel po kilku nieudanych próbach logowania i uniemożliwia Twojej witrynie dalsze próby włamania się przy użyciu dowolnej nazwy użytkownika.

Co oznacza „Cerber”?

Cerber wywodzi się od imienia Cerberus . W mitologii greckiej i rzymskiej Cerber to wielogłowy pies z ogonem węża, grzywą węży i pazurami lwa. Nikt nie może ominąć tego wściekłego psa. Teraz możesz zamówić WP Cerbera, by strzegł również wejścia na twoją stronę.

Zobacz recenzje osób z całego świata [/ ecko_button]

Pobierz wtyczkę z WordPress.org [/ ecko_button]

Czy masz pomysł na fajną nową funkcję, którą chciałbyś zobaczyć w WP Cerber? Tutaj możesz przesłać swój pomysł: Nowe zapytanie o funkcję [/ ecko_alert]


I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.