Posted By Gregory

Bezpieczeństwo WP Cerbera

Profesjonalna platforma bezpieczeństwa dla WordPress, której zaufało ponad 200 000 klientów. Chroni strony internetowe przed cyberatakami, botami, złymi aktorami, spamem i złośliwym oprogramowaniem za pomocą zaawansowanej zapory ogniowej i modułu antyspamowego.


English version: WP Cerber Security


Chroń swoją witrynę internetową za pomocą ogromnego pakietu zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa

Zobacz pełną listę funkcji bezpieczeństwa

Narzędzie do wykrywania i usuwania złośliwego oprogramowania

Skaner złośliwego oprogramowania i moduł sprawdzania integralności to wyrafinowane narzędzie bezpieczeństwa, które dokładnie skanuje każdy plik i folder w Twojej witrynie pod kątem śladów złośliwego oprogramowania, trojanów i wirusów, zmienionych i nowych podejrzanych plików. Skaner weryfikuje integralność WordPressa, wtyczek i motywów i zapobiega ich zainfekowaniu nieprzewidzianym złośliwym oprogramowaniem. Stwórz harmonogram automatycznych skanowań co godzinę i codziennie, korzystając z alertów i raportów e-mail.

Co skanuje i wykrywa Cerber Security Scanner

Stale ulepszane rozwiązanie bezpieczeństwa

WP Cerber Security to stale ulepszana wtyczka bezpieczeństwa WordPress, która co tydzień zyskuje nowe funkcje i ulepszenia. Autor ze swoim światowej klasy doświadczeniem inżynieryjnym stale ulepsza każdą część algorytmów bezpieczeństwa wtyczki, dzięki czemu wtyczka staje się inteligentniejsza i bardziej niezawodna z każdą nową wersją. Zapisz się do newslettera Cerbera, aby uzyskać wcześniejszy dostęp do najnowszych technologii.

[biegi_posty]

W jaki sposób WP Cerber Security chroni strony internetowe?

Domyślnie WordPress umożliwia nieograniczoną liczbę prób logowania poprzez formularz logowania, XML-RPC lub wysyłając specjalne pliki cookie. Umożliwia to stosunkowo łatwe łamanie haseł za pomocą ataku brute-force .

Wtyczka blokuje intruzom według adresu IP lub podsieci podejmowanie dalszych prób po osiągnięciu określonego limitu ponownych prób, uniemożliwiając ataki brute-force lub rozproszone ataki brute-force z botnetów.

Dzięki wtyczce możesz utworzyć czarną listę dostępu IP i białą listę dostępu IP, aby ograniczyć logowanie z określonego adresu IP, podsieci lub zakresu adresów IP.

Co więcej, możesz stworzyć własną stronę logowania i zapomnieć o automatycznych atakach, które wymagają ciągłej uwagi i zużywają znaczne zasoby serwera. Jeśli atakujący spróbuje uzyskać dostęp do wp-login.php, otrzyma odpowiedź o błędzie 404 i opcjonalnie zostanie zablokowany na skonfigurowany okres czasu.

WP Cerber Security śledzi czas, adresy IP i nazwy użytkowników pod kątem udanych i nieudanych prób logowania, logowań, wylogowań, zmian haseł, zablokowanych adresów IP i podejmowanych przez siebie działań.

Możesz ukryć panel WordPress (/wp-admin/), gdy użytkownik nie jest zalogowany. Jeśli użytkownik nie jest zalogowany i próbuje uzyskać dostęp do pulpitu nawigacyjnego, żądając /wp-admin/, wtyczka zwróci błąd 404 strona.

Masowy atak siłowy na botnet, taki jak CVE-2018-6389 ? To już nie jest problem. Wtyczka automatycznie aktywuje tryb Cytadeli po kilku nieudanych próbach logowania i uniemożliwia Twojej witrynie podejmowanie dalszych prób włamań przy użyciu dowolnej nazwy użytkownika.

Co oznacza „Cerber”?

Cerber pochodzi od imienia Cerberus . W mitologii greckiej i rzymskiej Cerber jest wielogłowym psem z ogonem węża, grzywą węży i pazurami lwa. Nikt nie jest w stanie ominąć tego wściekłego psa. Teraz możesz zlecić WP Cerberowi także ochronę wejścia na Twoją posesję.

Zobacz opinie ludzi z całego świata Pobierz wtyczkę z WordPress.org
Czy masz pomysł na nową, fajną funkcję, którą chciałbyś zobaczyć w WP Cerber? Możesz przesłać swój pomysł tutaj: Prośba o nową funkcję

I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.