Releases

WP Cerber Security 8.5.3


English version: WP Cerber Security 8.5.3


Co sprawia, że jest to niezawodne i skuteczne rozwiązanie bezpieczeństwa? Ciągle się doskonalić i iść do przodu. Zawsze wyprzedzaj grę.

Ta wersja zawiera kilka ulepszeń, poprawek błędów i optymalizacji kodu. Zapewnia również kompatybilność z nadchodzącą wersją WordPress 5.3 .

Sprawdzanie integralności i skaner złośliwego oprogramowania

Okno skanera ma nowy filtr, który umożliwia szybkie filtrowanie i nawigację do określonych problemów. Przeczytaj więcej o sprawdzaniu integralności i usuwaniu złośliwego oprogramowania .

Narzędzie do sprawdzania integralności WordPress

Cerber.Hub do zarządzania wieloma stronami internetowymi

Dodaliśmy nowe kolumny i filtry do listy zarządzanych stron internetowych. Nowe kolumny wyświetlają adresy IP serwerów, nazwy hostów i kraje, w których znajdują się serwery (technicznie rzecz biorąc, są to kraje, do których należy adres IP). Wszystkie wartości w nowych kolumnach są pobierane i aktualizowane automatycznie. Aby zwolnić miejsce na nowe kolumny, możesz zmienić układ, przenosząc adresy URL strony głównej witryny do kolumny z nazwą witryny. Wdrożyliśmy nowe filtry krajów i serwerów, które umożliwiają szybką nawigację i zarządzanie setkami witryn. Dowiedz się więcej o Cerber.Hub .

Bezpieczeństwo strony WordPress

Drobne aktualizacje

  • Cerber.Hub: Podczas przeglądania listy aktywnych wtyczek w zarządzanej witrynie, lista witryn jest sortowana w porządku alfabetycznym.
  • Cerber.Hub: Do aktywacji trybu zarządzanego wymagane jest PHP 5.6 lub nowsze.
  • Naprawiono: w instalacji wielostanowiskowej WordPress 5.3-RC3 podczas włączania ustawień na karcie Hardening: Nieprzechwycony błąd: wywołanie funkcji składowej switch_to_locale() na null w /sandbox/sandbox3/wp-includes/l10n.php

Poprawki błędów

  • Cerber.Hub: jeśli wtyczka WordPress jest zainstalowana na kilku zarządzanych stronach internetowych i wymaga aktualizacji wtyczki na niektórych zarządzanych witrynach, wtyczka jest wyświetlana jako wymagająca aktualizacji na wszystkich zarządzanych witrynach.
  • Listy dostępu : W zależności od liczby pozycji na listach dostępu adres IP 0.0.0.0 może zostać błędnie oznaczony jako umieszczony na białej lub czarnej liście.

Mam pytanie? Zostaw komentarz poniżej.


I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.

View Comments
There are currently no comments.