Security Blog
Security Blog

Jak znaleźć ukrytą stronę logowania na wordpress

Łatwy sposób na znalezienie ukrytej strony logowania i pulpitu nawigacyjnego w witrynie opartej na WordPressie


English version: How to find hidden login page on WordPress


Załóżmy, że zdecydowałeś się ukryć swoją stronę logowania WordPress i pulpit nawigacyjny wp-admin przed hakerami, ukrywając te strony za pomocą prostej wtyczki lub sztuczki. Myślisz, że to działa i nikt nie zna twoich sekretów? Nie bądź taki naiwny.

Każdy może łatwo znaleźć strony logowania i pulpitu nawigacyjnego za pomocą następujących prostych sztuczek. Po prostu wypróbuj je na swojej „chronionej” stronie internetowej. To bezpieczne, ale pouczające!

Aby znaleźć adres URL ukrytej strony logowania WordPress, wprowadź następujący adres URL w pasku adresu przeglądarki:

  • www.strona.com/login

Aby znaleźć adres URL pulpitu administratora WordPress, użyj następujących adresów URL:

  • www.strona internetowa.com/admin
  • www.strona internetowa.com/panel

Dzięki! W ten sposób hakerzy szybko odkrywają i uzyskują dostęp do twoich ukrytych rzeczy. I dlatego z łatwością przejmują tysiące witryn opartych na WordPressie na całym świecie.

Jak rozwiązać ten problem z bezpieczeństwem? Chroń swoją stronę za pomocą WP Cerber Security. Posiada wszystkie niezbędne narzędzia do tworzenia i ochrony niestandardowej strony logowania i pulpitu nawigacyjnego WordPress przed złymi aktorami.


I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.

View Comments
There are currently no comments.