Security Blog
Security Blog

Jak znaleźć ukrytą stronę logowania na WordPress

Easy way to find hidden login page and dashboard on a WordPress powered website


English version: How to find hidden login page on WordPress


Załóżmy, że zdecydowałeś się ukryć stronę logowania WordPress i panel wp-admin przed hakerami, ukrywając te strony za pomocą prostej wtyczki lub sztuczki. Myślisz, że to działa i nikt nie zna Twoich sekretów? Nie bądź taki naiwny.

Każdy może łatwo znaleźć strony logowania i pulpity nawigacyjne, korzystając z następujących prostych sztuczek. Po prostu wypróbuj je na swojej „chronionej” stronie internetowej. To bezpieczne, a jednocześnie pouczające!

Aby znaleźć adres URL ukrytej strony logowania WordPress, wpisz następujący adres URL w pasku adresu przeglądarki:

  • www.strona internetowa.com/login

Aby znaleźć adres URL panelu administracyjnego WordPress, użyj następujących adresów URL:

  • www.strona internetowa.com/admin
  • www.website.com/dashboard

Dzięki! W ten sposób hakerzy szybko odkrywają i uzyskują dostęp do ukrytych rzeczy. I dlatego z łatwością przejmują tysiące witryn opartych na WordPressie na całym świecie.

Jak rozwiązać ten problem z bezpieczeństwem? Chroń swoją witrynę za pomocą WP Cerber Security. Posiada wszystkie niezbędne narzędzia do tworzenia i ochrony niestandardowej strony logowania i pulpitu nawigacyjnego WordPress przed złymi aktorami.


I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.

View Comments
There are currently no comments.