Development versions
Posted By Gregory

Development version 6.9


English version: Development version 6.9


Mamy dobrą wiadomość do przekazania! Cerber Security jest znany jako stale ewoluujące rozwiązanie bezpieczeństwa, a każda nowa wersja wtyczki zapewnia lepszą wartość. Teraz cieszymy się, że możemy ogłosić nową wersję rozwojową z nowym narzędziem bezpieczeństwa: Cerber Security Scanner . Możesz pobrać tę stabilną wersję, korzystając z poniższego łącza. Alternatywnie ta wersja będzie dostępna w repozytorium wordpress.org za tydzień jako wersja 7.

https://my.wpcerber.com/downloads/wp-cerber.zip

Skaner bezpieczeństwa Cerber

Niektórzy ludzie mogą powiedzieć: „Hej, sprawiacie, że ta zgrabna wtyczka jest nieporęczna”. Nie martw się, utrzymujemy algorytmy bezpieczeństwa odpowiednio zoptymalizowane i tak szybkie, jak to tylko możliwe. Wszystkie nadchodzące i nowe funkcje nie spowalniają Twoich stron internetowych. To nasze zobowiązanie.

Tak więc rozwijaliśmy skaner bezpieczeństwa przez jakiś czas i teraz jest on gotowy Pracuj ciężko latać. Można go znaleźć w menu administratora integralności witryny. Głównym celem skanera jest zapewnienie wygodnego narzędzia bezpieczeństwa do monitorowania wszystkich plików na stronie internetowej, weryfikacji integralności plików WordPress, wtyczek, motywów oraz wykrywania i usuwania złośliwego oprogramowania. Zależy nam na opracowaniu rozwiązania bezpieczeństwa wolnego od sztuczek, więc nie znajdziesz w nim bezużytecznych funkcji, jak niektóre wtyczki.

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij kartę Pomoc na stronie administratora skanera.

Inne zmiany

Dodano nowe ustawienie dla Traffic Inspector: Użyj białej listy dostępu IP. Po włączeniu pozwala wszelkim żądaniom z adresów IP na białej liście dostępu IP ominąć wszystkie reguły bezpieczeństwa Traffic Inspector. Zwykle nie trzeba go włączać. Domyślnie jest wyłączone.

Błędy naprawione

Limit liczby rejestracji nowych użytkowników obliczany jest w sposób dopuszczający jedną dodatkową rejestrację w danym okresie czasu.

Użyj tego linku, aby pobrać wersję rozwojową wtyczki:

https://my.wpcerber.com/downloads/wp-cerber.zip

Czym w ogóle jest Cerber Security? Jest to kompletne rozwiązanie bezpieczeństwa dla WordPress, które wyewoluowało z prostej, ale skutecznej wtyczki ograniczającej próby logowania .


I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.

View Comments
There are currently no comments.