Development versions
Posted By Gregory

wersja rozwojowa 6.9


English version: Development version 6.9


Mamy dobrą wiadomość do podzielenia się! Cerber Security jest znany jako stale rozwijające się rozwiązanie bezpieczeństwa, a każda nowa wersja wtyczki zapewnia lepszą wartość. Teraz mamy przyjemność ogłosić nową wersję rozwojową z nowym narzędziem bezpieczeństwa: Cerber Security Scanner . Możesz pobrać tę stabilną wersję, korzystając z poniższego linku. Alternatywnie, ta wersja będzie dostępna w repozytorium wordpress.org za tydzień jako wersja 7.

https://my.wpcerber.com/downloads/wp-cerber.zip

Cerber Security Scanner

Niektórzy ludzie mogą powiedzieć „Hej, chłopaki, sprawiasz, że ta fajna wtyczka jest nieporęczna”. Nie martw się, utrzymujemy algorytmy bezpieczeństwa właściwie zoptymalizowane i tak szybko, jak mogą być. Wszystkie nadchodzące i nowe funkcje nie spowalniają witryn. To nasze zobowiązanie.

Tak więc rozwijamy skaner bezpieczeństwa już od jakiegoś czasu i teraz jest on gotowy do pracy Pracuj ciężko latać. Możesz go znaleźć w menu administracyjnym Integralność witryny. Głównym celem skanera jest zapewnienie poręcznego narzędzia bezpieczeństwa do monitorowania wszystkich plików na stronie internetowej, weryfikowania integralności plików WordPress, wtyczek, motywów oraz wykrywania i usuwania złośliwego oprogramowania. Dążymy do stworzenia bezbłędnego rozwiązania zabezpieczającego, dzięki czemu nie znajdziesz w nim bezużytecznych funkcji, takich jak niektóre wtyczki.

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij kartę Pomoc na stronie administratora skanera.

Inne zmiany

Dodano nowe ustawienie dla inspektora ruchu: użyj białej listy dostępu IP. Po włączeniu pozwala żądaniom z adresów IP na białej liście dostępu IP ominąć wszystkie reguły bezpieczeństwa inspektora ruchu. Zwykle nie musisz go włączać. Domyślnie jest wyłączony.

Błędy naprawione

Limit liczby nowych rejestracji użytkowników jest obliczany w sposób umożliwiający jedną dodatkową rejestrację w określonym czasie.

Użyj tego linku, aby pobrać wersję rozwojową wtyczki:

https://my.wpcerber.com/downloads/wp-cerber.zip

Co to jest Cerber Security? Jest to kompletne rozwiązanie bezpieczeństwa dla WordPress, które rozwinęło się z prostej, ale skutecznej wtyczki prób logowania .


I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.

View Comments
There are currently no comments.