Development versions
Posted By Gregory

Development version 6.9


English version: Development version 6.9


Mamy dobrą wiadomość, którą chcemy się podzielić! Cerber Security jest znany jako stale rozwijające się rozwiązanie bezpieczeństwa, a każda nowa wersja wtyczki zapewnia lepszą wartość. Teraz z radością ogłaszamy nową wersję rozwojową z nowym narzędziem bezpieczeństwa: Cerber Security Scanner . Możesz pobrać tę stabilną wersję, korzystając z poniższego łącza. Alternatywnie, ta wersja będzie dostępna w repozytorium wordpress.org za tydzień jako wersja 7.

https://my.wpcerber.com/downloads/wp-cerber.zip

Skaner bezpieczeństwa Cerber

Niektórzy ludzie mogą powiedzieć: „Hej, chłopaki, sprawiacie, że ta zgrabna wtyczka jest nieporęczna”. Nie martw się, optymalizujemy algorytmy bezpieczeństwa tak szybko, jak to możliwe. Wszystkie nadchodzące i nowe funkcje nie spowalniają Twoich stron internetowych. To nasze zobowiązanie.

Dlatego od jakiegoś czasu rozwijamy skaner bezpieczeństwa i teraz jest on gotowy Pracuj ciężko latać. Można go znaleźć w menu administratora integralności witryny. Głównym celem skanera jest zapewnienie poręcznego narzędzia bezpieczeństwa do monitorowania wszystkich plików na stronie internetowej, sprawdzania integralności plików WordPress, wtyczek, motywów oraz wykrywania i usuwania złośliwego oprogramowania. Zależy nam na opracowaniu rozwiązania zabezpieczającego wolnego od sztuczek, więc nie znajdziesz w nim bezużytecznych funkcji, jak to ma miejsce w przypadku niektórych wtyczek.

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij kartę Pomoc na stronie administratora skanera.

Inne zmiany

Do Inspektora ruchu dodano nowe ustawienie: Użyj białej listy dostępu IP. Po włączeniu tej opcji wszelkie żądania z adresów IP znajdujących się na liście dostępu White IP mogą ominąć wszystkie reguły bezpieczeństwa Inspektora ruchu. Zwykle nie trzeba tego włączać. Domyślnie jest wyłączona.

Błędy naprawione

Limit liczby nowych rejestracji użytkowników obliczany jest w sposób pozwalający na dokonanie jednej dodatkowej rejestracji w danym okresie czasu.

Użyj tego linku, aby pobrać wersję rozwojową wtyczki:

https://my.wpcerber.com/downloads/wp-cerber.zip

Czym w ogóle jest Cerber Security? Jest to kompletne rozwiązanie zabezpieczające dla WordPressa, które rozwinęło się z prostej, ale skutecznej wtyczki ograniczającej liczbę prób logowania .


I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.

View Comments
There are currently no comments.