Releases
Releases
Posted By Gregory

Cerber Security 7.0


English version: Cerber Security 7.0


Z dumą ogłaszamy nową wersję wtyczki z nowym narzędziem bezpieczeństwa: Cerber Security Scanner .

Niektórzy ludzie mogą powiedzieć: „Hej, chłopaki, sprawiacie, że ta zgrabna wtyczka jest nieporęczna”. Nie martw się, optymalizujemy algorytmy bezpieczeństwa tak szybko, jak to możliwe. Wszystkie nadchodzące i nowe funkcje nie spowalniają Twoich stron internetowych. To nasze zobowiązanie.

Dlatego od jakiegoś czasu rozwijamy skaner bezpieczeństwa i teraz jest on gotowy do ciężkiej pracy, chroniąc strony internetowe przed włamaniami i manipulacjami. Można go znaleźć w menu administratora integralności witryny . Głównym celem skanera jest zapewnienie poręcznego narzędzia diagnostycznego do monitorowania wszystkich plików na stronie internetowej, sprawdzania integralności WordPressa, wtyczek, motywów oraz wykrywania i usuwania złośliwego oprogramowania. Zależy nam na opracowaniu rozwiązania zabezpieczającego pozbawionego sztuczek, aby nie było w nim żadnych niepotrzebnych funkcji.

Skaner to kompletne rozwiązanie do monitorowania zmian plików, wykrywania i usuwania złośliwego kodu oraz wirusów dla WordPress.

Przeczytaj więcej: Jak korzystać ze skanera i usuwać złośliwe oprogramowanie

Uwaga: skaner nie jest jeszcze dostępny dla instalacji WP na wielu serwerach.

Inne zmiany

  • Do Inspektora ruchu dodano nowe ustawienie: Użyj białej listy dostępu IP. Po włączeniu, wszelkie żądania z adresów IP znajdujących się na liście dostępu White IP mogą ominąć wszystkie reguły bezpieczeństwa Inspektora ruchu . Zazwyczaj nie trzeba tego włączać. Domyślnie jest wyłączona.
  • Od wersji 7.0 przekierowanie z /wp-admin/ na stronę logowania nie jest blokowane, jeśli niezalogowany użytkownik był już raz zalogowany. Dotknięte ustawienie: Wyłącz automatyczne przekierowanie do strony logowania, gdy /wp-admin/ zostanie zażądane w wyniku nieautoryzowanego żądania.

Błędy naprawione

Limit liczby nowych rejestracji użytkowników obliczany jest w sposób pozwalający na dokonanie jednej dodatkowej rejestracji ponad limit w danym okresie.

Czym w ogóle jest Cerber Security? Jest to solidne i kompletne rozwiązanie zabezpieczające dla WordPressa, opracowane przez specjalistów ds. bezpieczeństwa w Cerber Tech Inc. To oprogramowanie zostało opracowane z myślą o wydajności, niezawodności i bezpieczeństwie.


I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.

View Comments
There are currently no comments.