Releases
Releases
Posted By Gregory

Cerber Security 7.0


English version: Cerber Security 7.0


Z dumą ogłaszamy nową wersję wtyczki z nowym narzędziem bezpieczeństwa: Cerber Security Scanner .

Niektórzy ludzie mogą powiedzieć „Hej, sprawiacie, że ta zgrabna wtyczka jest nieporęczna”. Nie martw się, utrzymujemy algorytmy bezpieczeństwa odpowiednio zoptymalizowane i tak szybkie, jak to tylko możliwe. Wszystkie nadchodzące i nowe funkcje nie spowalniają Twoich stron internetowych. To nasze zobowiązanie.

Tak więc od jakiegoś czasu rozwijaliśmy skaner bezpieczeństwa i teraz jest on gotowy do ciężkiej pracy, chroniąc strony internetowe przed włamaniem i manipulacją. Można go znaleźć w menu administratora integralności witryny . Głównym celem skanera jest zapewnienie wygodnego narzędzia diagnostycznego do monitorowania wszystkich plików na stronie internetowej, weryfikacji integralności WordPressa, wtyczek, motywów oraz wykrywania i usuwania złośliwego oprogramowania. Zależy nam na opracowaniu rozwiązania bezpieczeństwa wolnego od sztuczek, więc nie znajdziesz w nim bezużytecznych funkcji.

Skaner to kompletne rozwiązanie do monitorowania zmian plików, wykrywania i usuwania złośliwego kodu i wirusów dla WordPress.

Przeczytaj więcej: Jak korzystać ze skanera i usuwać złośliwe oprogramowanie

Uwaga: skaner nie jest jeszcze dostępny dla instalacji WP na wielu serwerach.

Inne zmiany

  • Dodano nowe ustawienie dla Traffic Inspector: Użyj białej listy dostępu IP. Po włączeniu umożliwia dowolne żądanie z adresów IP z białej listy dostępu IP , aby ominąć wszystkie reguły bezpieczeństwa Traffic Inspector . Zwykle nie trzeba go włączać. Domyślnie jest wyłączone.
  • Od wersji 7.0 przekierowanie z /wp-admin/ na stronę logowania nie jest blokowane, jeśli niezalogowany użytkownik był już raz zalogowany. Ustawienie, którego dotyczy problem: Wyłącz automatyczne przekierowanie do strony logowania, gdy /wp-admin/ jest żądane przez nieautoryzowane żądanie.

Błędy naprawione

Limit liczby rejestracji nowych użytkowników obliczany jest w sposób, który dopuszcza jedną dodatkową rejestrację ponad limit w danym okresie czasu.

Co to w ogóle jest bezpieczeństwo Cerbera? Jest to solidne i kompletne rozwiązanie bezpieczeństwa dla WordPress, które zostało opracowane przez specjalistów ds. Bezpieczeństwa w Cerber Tech Inc. To oprogramowanie zostało opracowane z myślą o wydajności, niezawodności i bezpieczeństwie.


I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.

View Comments
There are currently no comments.