Development versions

Development version 7.9.9


English version: Development version 7.9.9


Zarządzanie wieloma instancjami WP Cerber z jednego scentralizowanego pulpitu nawigacyjnego nie jest już nudnym zadaniem. Chociaż wersja 8.0 WP Cerber z nową technologią zdalnego zarządzania jest obecnie w przygotowaniu, możesz uzyskać do niej wcześniejszy dostęp już teraz. Chętnie poznamy Twoją opinię!

Co nowego w tej wersji

Wprowadzamy nową funkcję, której nie możesz przegapić. Funkcja o nazwie Cerber.Hub umożliwia zarządzanie wtyczką WP Cerber i monitorowanie aktywności na nieograniczonej liczbie stron internetowych. Przeczytaj więcej: Zarządzaj wieloma instancjami WP Cerber z jednego dashboardu .

Znacząco ulepszyliśmy procedurę eksportu dziennika aktywności i ruchu na żywo. Teraz może wyeksportować ponad 500 000 wierszy w jednym pliku CSV.

Użyj tego linku, aby pobrać wersję rozwojową:

https://my.wpcerber.com/downloads/wp-cerber.zip

Zobacz także: Jak zainstalować wersję rozwojową

Co to jest wersja rozwojowa?

Choć jest to wersja rozwojowa, jest stabilna i bezpieczna w użytkowaniu. Wtyczka stale się rozwija. Co tydzień dodajemy nową funkcję lub naprawiamy niektóre błędy. Część z tych aktualizacji zostanie uwzględniona w kolejnej wersji wtyczki, część będzie dostępna po pewnym czasie. Możesz zacząć z nich korzystać i oceniać je już teraz. Pobierz tę wersję, korzystając z powyższego łącza. Aktualizacja dokumentacji pugina będzie dostępna później, po wydaniu wersji produkcyjnej.


I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.

View Comments
There are currently no comments.