Development versions

Development version 7.9.9


English version: Development version 7.9.9


Zarządzanie wieloma instancjami WP Cerber z jednego scentralizowanego pulpitu nawigacyjnego nie jest już żmudnym zadaniem. Podczas gdy wersja 8.0 WP Cerber z nową technologią zdalnego zarządzania jest obecnie w fazie prac, możesz uzyskać do niej wczesny dostęp już teraz. Chcielibyśmy usłyszeć Twoją opinię!

Co nowego w tej wersji

Wprowadzamy nową funkcję, której nie możesz przegapić. Funkcja o nazwie Cerber.Hub umożliwia zarządzanie wtyczką WP Cerber i monitorowanie aktywności na nieograniczonej liczbie stron internetowych. Przeczytaj więcej: Zarządzaj wieloma instancjami WP Cerber z jednego pulpitu nawigacyjnego .

Znacząco ulepszyliśmy procedurę eksportowania dziennika aktywności i ruchu na żywo. Teraz może wyeksportować ponad 500 000 wierszy w jednym pliku CSV.

Użyj tego linku, aby pobrać wersję rozwojową:

https://my.wpcerber.com/downloads/wp-cerber.zip

Zobacz też: Jak zainstalować wersję rozwojową

Co to jest wersja rozwojowa?

Mimo że jest to wersja rozwojowa, jest stabilna i bezpieczna w użytkowaniu. Wtyczka stale się rozwija. Co tydzień dodajemy nową funkcję lub naprawiamy niektóre błędy. Niektóre z tych aktualizacji zostaną uwzględnione w następnej wersji wtyczki, niektóre z nich będą dostępne po pewnym czasie. Możesz zacząć ich używać i oceniać już teraz. Pobierz tę wersję, korzystając z powyższego łącza. Aktualizacja dokumentacji pugina będzie dostępna później, po wydaniu wersji produkcyjnej.


I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.

View Comments
There are currently no comments.