Development versions

wersja rozwojowa 7.9.9


English version: Development version 7.9.9


Zarządzanie wieloma instancjami WP Cerber z jednego scentralizowanego pulpitu nie jest już żmudnym zadaniem. Podczas gdy wersja WP Cerbera w wersji 8.0 z nową technologią zdalnego zarządzania jest obecnie dostępna, możesz uzyskać do niej wczesny dostęp. Chcielibyśmy poznać Twoją opinię!

Co nowego w tej wersji

Wprowadzamy nową funkcję, której nie możesz przegapić. Funkcja o nazwie Cerber.Hub umożliwia zarządzanie wtyczką WP Cerber i monitorowanie aktywności na nieograniczonej liczbie stron internetowych. Przeczytaj więcej: Zarządzaj wieloma instancjami WP Cerber z jednego pulpitu .

Znacznie ulepszyliśmy procedurę eksportu dla dziennika aktywności i ruchu na żywo. Teraz jest w stanie eksportować więcej niż 500K wierszy w jednym pliku CSV.

Użyj tego linku, aby pobrać wersję rozwojową:

https://my.wpcerber.com/downloads/wp-cerber.zip

Zobacz także: Jak zainstalować wersję rozwojową

Co to jest wersja rozwojowa?

Chociaż jest to wersja rozwojowa, jest stabilna i bezpieczna w użyciu. Wtyczka stale się rozwija. Co tydzień dodajemy nową funkcję lub naprawiamy niektóre błędy. Niektóre z tych aktualizacji zostaną dołączone do następnej wersji wtyczki, niektóre z nich będą dostępne po pewnym czasie. Możesz zacząć używać i oceniać je teraz. Pobierz tę wersję, używając powyższego linku. Aktualizacja dokumentacji pugin będzie dostępna później, gdy wersja produkcyjna zostanie wydana.


I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.

View Comments
There are currently no comments.