Releases
Releases

WP Cerber Security 6.0


English version: WP Cerber Security 6.0


Nowe funkcje

Ataki hakerów na strony internetowe stają się coraz silniejsze i inteligentniejsze, ponieważ szybko rozwijające się technologie stwarzają nowe możliwości dla hakerów i cyberprzestępców. Nie możemy ignorować tych faktów i dlatego wdrożyliśmy nową funkcję: Traffic Inspector . Jest to wyspecjalizowany algorytm inspekcji żądań, który działa jako dodatkowa warstwa ochrony. Od wersji 6.0 WP Cerber Security przeprowadza inspekcję wszystkich podejrzanych żądań i blokuje je, zanim mogą zaszkodzić stronie internetowej. Ten algorytm bezpieczeństwa jest domyślnie włączony i nie wymaga konfiguracji. Zostanie udoskonalony w oparciu o wiedzę, którą zdobędziemy podczas zbierania i analizowania wzorców ataków hakerskich w naszym Cerber Lab .

Traffic Inspector nie tylko sprawdza żądania, ale także opcjonalnie je rejestruje, dzięki czemu możesz je sprawdzić ręcznie. Czy to możliwe, że logowanie spowalnia działanie strony? Prawdopodobnie jest to możliwe na darmowym hostingu, jeśli włączone jest rejestrowanie całego ruchu, wyłączone jest ignorowanie robotów wyszukiwarek i włączone jest zapisywanie pól żądań.

Ulepszenia

  • Dodano możliwość czyszczenia tabel bazy danych Cerbera. Teraz możesz ręcznie usunąć wszystkie wiersze w tabeli bazy danych Cerbera na stronie administratora Narzędzia/Diagnostyka. Uwaga: tej operacji nie można cofnąć.
  • Jeśli w Twoim środowisku hostingowym (serwerze internetowym) występują problemy, które mogą mieć wpływ na działanie wtyczki, zostaną one pokazane na stronie Narzędzia/Diagnostyka.
  • Na stronie administratora list dostępu dostępne są nowe łącza do każdego wpisu, umożliwiające sprawdzanie żądań HTTP z określonej sieci lub adresu IP.
  • Dodano ochronę, aby zapobiec wykonywaniu zaplanowanych zadań wiele razy na godzinę. Jeśli od czasu do czasu otrzymujesz kilka identycznych tygodniowych raportów, to jest to Twoja sprawa.

Aktualizacje

  • Tłumaczenia językowe zostały zaktualizowane. Dziękuję wszystkim tłumaczom!
  • Kod JavaScript został ulepszony w celu wyeliminowania nadmiernych pól w żądaniach GET.
  • Optymalizacja wydajności kodu.

Błędy naprawione

  • Aby wyeliminować ewentualne komunikaty ostrzegawcze w dzienniku błędów serwera lub w kokpicie WordPress, funkcja inet_pton() została zastąpiona przez filter_var().

I'm a team lead in Cerber Tech. I'm a software & database architect, WordPress - PHP - SQL - JavaScript developer. I started coding in 1993 on IBM System/370 (yeah, that was amazing days) and today software engineering at Cerber Tech is how I make my living. I've taught to have high standards for myself as well as using them in developing software solutions.

View Comments
There are currently no comments.